کد خبر : 1967063 | 30 شهریور 1402 ساعت 16:53 | 15.3K بازدید | 4 دیدگاه

بد شانسی‌های یوونتوس تمامی ندارد!

الکس ساندرو، مدافع تیم یوونتوس، در تمرینات چهارشنبه تیمش مصدوم شده است.

بد شانسی‌های یوونتوس تمامی ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، این بازیکن 32 ساله که وارد آخرین سال قراردادش در تورین شده است، در دو بازی ابتدایی بیانکونری در این فصل
90 دقیقه کامل فیکس بازی کرد اما در پیروزی های تیم مقابل امپولی و لاتزیو روی نیمکت نشست.

الکس ساندرو ثابت کرده است که گزینه قابل اعتمادی برای ماسیمیلیانو آلگری است و فصل گذشته به طور منظم بازی کرد و در مجموع 37 مسابقه بیش از 2600 دقیقه بازی کرد. شایعاتی در تابستان مبنی بر امکان جدایی او از تیم وجود داشت، اما در نهایت انتقالی شکل نگرفت و او در تیم باقی ماند.

امروز باشگاه اعلام کرد که الکس ساندرو  پس از آسیب دیدگی در جلسه تمرین دیروز، یک سری آزمایشات پزشکی برای ارزیابی میزان مصدومیتش گذرانده است و گویا دچار آسیب دیدگی متوسط از ناحیه همسترینگ چپ شده است  که احتمالا باعث خواهد شد تا شش هفته از مسابقات دور بماند. او 15 روز دیگر مورد ارزیابی مجدد قرار خواهد گرفت.

1928727

این بازیکن 32 ساله فصل گذشته هم بازی های معدودی را به دلیل مصدومیت همسترینگ از دست داد اما پس از ریکاوری موفق شد به طور منظم بازی کند. 

یوونتوس تا اینجای کار در لیگ ایتالیا سه برد و یک تساوی را بدست آورده است و در همین ابتدای کار دو امتیاز از رقیب اصلی، اینتر میلان، عقب افتاده است و چنین مصدومیت هایی می تواند آنها را در کورس قهرمانی سری آ، عقب بیاندازند.

دیدگاهها