کد خبر : 1967494 | 01 مهر 1402 ساعت 18:16 | 6.8K بازدید | 3 دیدگاه

سه تعویض طلایی تارتار برای سه امتیاز

تعویض دو بازیکن مهم پیش از پایان نیمه اول تعجب بسیاری از هواداران ملوان را به دنبال داشت.

سه تعویض طلایی تارتار برای سه امتیاز

به گزارش “ورزش سه”، مهدی تارتار ابایی از این ندارد تا بازیکنان بزرگ را از تیم کنار بگذارد یا در همان دقایق نخست، در صورت عملکرد نامطلوب، آنها را بیرون بکشد. این مورد دوم در دیدار با پیکان رقم خورد و سرمربی ملوان در دقیقه ۳۸ امین پورعلی و مسعود زائرکاظمینی را بیرون کشید.

این دو تعویض در حالی رقم خورد که به نظر می‌رسید پیکان بازی را در اختیار گرفته و تلاش می‌کند دروازه را تهدید کند اما با خروج این دو و ورود حسین صادقی و مهران احمدی، همه چیز تغییر کرد.

1929567

تنها پنج دقیقه بعد روی حرکتی که آن‌ها هم در آن اثر داشتند، ملوان به گل نخست رسید و نیمه اول با پیروزی قوی سپید خاتمه یافت.

نکته جالب اینکه در اوایل نیمه دوم نیز این اتفاق رقم خورد و تارتار دوباره تعویض کرد و این بار در دقیقه ۶۸ او گلزن تیمش را بیرون کشید و محمدرضا سلیمانی وارد زمین شد.

1929569

آنها هشت دقیقه بعد محمدرضا سلیمانی روز حرکت تکنیکی تا آستانه فروپاشی دروازه حریف پیش رفت و در نهایت توپ در اختیار رضا جعفری قرار گرفت تا او گلزنی کند.

با این سه تعویض به نوعی ملوان بازی را دو هیچ کرد و سپس سینا سعادتمند و سهیل فداکار هم به میدان آمدند تا ملوان با یاران تازه نفس پیروزی را حفظ کند.

1929570

دیدگاهها