کد خبر : 1967512 | 01 مهر 1402 ساعت 20:09 | 20.3K بازدید | 28 دیدگاه

توخل: خیلی کیف کردم، به به از این تیم!

توماس توخل بعد از پیروزی 7-0 بایرن مقابل بوخوم گفت تیمش بهترین بازی این فصل خود را انجام داده و او از عملکرد شاگردانش لذت برده است.

توخل: خیلی کیف کردم، به به از این تیم!

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ بعد از بازی دشوار با منچستریونایتد امشب در خانه‌اش میزبان بوخوم بود و با ارائه یک بازی درخشان موفق شد حریفش را 7-0 شکست دهد.

توماس توخل، سرمربی بایرن، همانطور که انتظار می‌رفت بسیار راضی و خوشحال بود و گفت در این شکی نیست که تیمش بهترین بازی این فصل را امشب انجام داده است.

بولت پرسپولیسبازی با بوخوم سخت است ولی ما عالی بودیم
همه می‌دانند که بازی کردن با بوخوم گاهی چقدر سخت می‌شود. آنها در سه بازی قبلی‌شان بیشترین شوت به دروازه را داشتند. می‌دانستیم باید از برخی موقعیت‌ها بیشترین استفاده را ببریم. منظورم استفاده از ضربات سر و توپ‌های برگشتی است. برنامه ما این بود و موفق شدیم از آن استفاده کنیم. در جریان بازی ریتم خوبی به دست آوردیم و در حفظ مالکیت توپ عالی بودیم. از فرصت‌های استفاده کردیم و در موقعیت‌های تک به تک خیلی خوب بودیم. ما شایسته این پیروزی بودیم و روزی درخشان داشتیم.

1929620

بولت پرسپولیسمصدومیت ماتیس دلیخت جدی است؟
به زانوی او ضربه‌ای وارد شد و می‌دانیم که آسیب دیده است. از شدت آسیب فعلا بی‌اطلاعیم و ماتیس فردا در تستهای پزشکی شرکت می‌کند.

بولت پرسپولیساز روحیه و عملکرد بازیکنان بایرن کیف کردم
از روحیه تیم خیلی راضی‌ام. نوع نگاه بچه‌ها به این بازی من را حسابی سر کیف آورد. امروز مشخصا بهتر از بازی‌های قبل بودیم. ساده و موثر بازی کردیم و سرعت زیادی داشتیم. عملکرد تیم نشانه تمرکز بالا بود. شاهد ارائه یک بازی سطح بالا از بایرن بودیم. از عملکرد تیم خیلی خیلی راضی‌ام.

دیدگاهها