کد خبر : 1967520 | 01 مهر 1402 ساعت 20:41 | 34K بازدید | 23 دیدگاه

خشم پپ از رودری: او امروز بهترین هافبک دنیا نبود!

پپ گواردیولا می‌گوید از رودری به خاطر اخراج شدن در آغاز نیمه دوم بازی سیتی مقابل فارست عصبانی است و امید دارد او از این اتفاق درس لازم را گرفته باشد.

خشم پپ از رودری: او امروز بهترین هافبک دنیا نبود!

به گزاش "ورزش سه"، منچسترسیتی که امشب نیمه اول دیدارش با ناتینگهام فارست را رویایی آغاز کرد و در چهارده دقیقه اول با دو گل تماشایی از حریف پیش افتاد در شروع نیمه دوم بعد از یک درگیری رودری، هافبک اسپانیایی‌اش، را اخراج شده دید تا در نیمه دوم با شرایطی دشوار مواجه شود.

سیتی با اینکه نیمه دوم را 10 نفره دنبال می‌کرد موفق شد این بازی را با پیروزی 2-0 به پایان برساند تا در شش بازی اول فصل همه امتیازهای ممکن را به دست بیاورد.

گواردیولا در پایان بازی گفت از رودری عصبانی است ولی اشاره کرد که این ستاره اسپانیایی در رختکن از منچسترسیتی عذرخواهی کرده است. پپ گفت او به عنوان مربی می‌تواند کنترل احساساتش را از دست بدهد ولی فوتبالیست‌ها نباید کارت بگیرند و در هر شرایطی باید بتوانند خودشان را کنترل کنند.

1929632

بولت سرشاخهاز حرکت منجر به اخراج رودری عصبانی هستی؟
بله، امیدوارم رودری درس گرفته باشد. او باید خودش و احساساتش را کنترل کند. این یک الزام است. من به عنوان مربی می‌توانم کارت زرد بگیرم ولی رودری نباید کارت زرد بگیرد. او بازیکن است. کسانی که در زمین حضور دارند و برای تیم بازی می‌کنند باید خیلی مراقب باشند. شرایط آنها فرق دارد.

بولت سرشاخهاخراجی که بازی را به هم ریخت تقصیر ما نبود؟
این بازی در 35 دقیقه اول فوق‌العاده بود. ولی بعد همه چیز به هم ریخت که تقصیر ما نبود. در این که شک ندارید؟ اتفاقی که افتاد تقصیر ما نبود.

بولت سرشاخهمعتقدید مقصر آنتونی تیلور بود؟
بله صد در صد.

1929633

بولت سرشاخهبا رودری چه برخوردی خواهید کرد؟
رودری بعد از بازی در رختکن به خاطر اتفاقی که افتاد از تیم عذرخواهی کرد. ببینید، من هم گاهی نمی‌توانم خودم را کنترل کنم ولی من که بازیکن نیستم. من هم به زودی باید یک بازی را از روی سکوها تماشا کنم چون شک ندارم به اندازه کافی کارت زرد خواهم گرفت.

بولت سرشاخهروی‌هم‌رفته از رودری در این بازی راضی هستید؟
رودری امروز بهترین هافبک دنیا نبود.

بولت سرشاخهدر هر دو نیمه مقابل تیمی دشوار عالی بازی کردیم
نیمه اول شاهد یک بازی استثنایی بودیم. در نیمه دوم هم ما مقاومتی نشان دادیم که واقعا بی‌نظیر بود. یادتان باشد ما 51 یا 52 دقیقه 10 نفره بازی کردیم که اصلا آسان نبود. با اینحال در همین دقایق هم بی‌نظیر بودیم. در نیمه اول مقابل یک تیم دشوار فوق‌العاده خوب فوتبال کردیم. فارست هم قدرتی و فیزیکی است و هم در زمان حمله سرعت زیادی دارد.

دیدگاهها