کد خبر : 1967522 | 01 مهر 1402 ساعت 20:58 | 58.5K بازدید | 58 دیدگاه

چراغ سبز کیومرث هاشمی برای جلسه با اعضای هیات مدیره

پای وزیر ورزش به مشکلات استقلال باز شد

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در صدد هستند تا در روزهای آینده جلسه ای را با کیومرث هاشمی وزیر ورزش برگزار کنند.

پای وزیر ورزش به مشکلات استقلال باز شد

به گزارش "ورزش سه"، مشکلات مالی باشگاه استقلال این روزها موجبات ناراحتی شدید جواد نکونام و بازیکنان را فراهم آورده است. بازیکنان استقلال دو روز قبل در یک استوری مشترک به شدت نسبت به مدیران باشگاه موضع گیری کردند. از این رو اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به دنبال راهکاری برای حل موقتی مشکلات هستند.

اصلی ترین مشکل باشگاه استقلال این است که از چند هفته قبل تا کنون هیچ واریزی به حساب باشگاه انجام نشده و همین امر باعث شده تا صدای اعضای باشگاه در بیاید.

از این رو اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به دنبال آن هستند که هرچه سریع تر جلسه ای را با کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان داشته باشند. علی خطیر و سایر اعضای هیات مدیره استقلال در روزهای گذشته چند بار درخواست دیدار با هاشمی را داده بودند اما او جلسه مذکور را به بعد از دریافت رای اعتماد از سوی مجلس موکول کرده بود.

حالا که هاشمی از مجلس رای اعتماد گرفته و رسما به عنوان وزیر ورزش و جوانان کارش را شروع کرده، به زودی جلسه ای با اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال خواهد داشت تا درباره مشکلات مالی به یک راهکار جدی برسند.

احتمال دارد بعد از تعطیلی یکشنبه در روز دوشنبه یا سه شنبه جلسه میان اعضای هیات مدیره استقلال و وزیر ورزش برگزار شود و باید دید در این جلسه چه تصمیماتی درباره رفع موقتی مشکلات مالی اتخاذ خواهد شد.

دیدگاهها