کد خبر : 1967523 | 01 مهر 1402 ساعت 20:53 | 21.6K بازدید | 11 دیدگاه

ادعای عجیب سرمربی طارمی: CL راحت‌تر از لیگ پرتغال!

سرژیو کنسیسائو، سرمربی پورتو، در آستانه دیدار مقابل ژیل ویسنته می‌گوید عبور از دفاع حریف در چمپیونزلیگ برای تیمش راحت‌تر از لیگ پرتغال است.

ادعای عجیب سرمربی طارمی: CL راحت‌تر از لیگ پرتغال!

به گزارش "ورزش سه"، پورتو امشب در ادامه لیگ پرتغال در خانه میزبان ژیل ویسنته است. سرژیو کنسیسائو در نشست خبری پیش از این بازی با اشاره به ناکامی‌های تیمش مقابل این تیم در دو فصل اخیر به سرمربی ژیل ویسنته تبریک گفت.

اما کنسیسائو در این نشست ادعای جالبی هم مطرح کرد و گفت در مجموع عبور از دفاع حریفان در لیگ قهرمانان اروپا برای پورتو راحت‌تر از عبور از دیواره‌های دفاعی است که تیم‌های لیگ پرتغال مقابل پورتو می‌چینند.

1929636

بازی با ژیل ویسنته در دراگائو برای تیم مهدی طارمی در فصل‌های اخیر خوش‌یمن نبوده است. دو فصل پیش آنها در این ورزشگاه نتیجه‌ای بهتر از تساوی 1-1 به دست نیاوردند و فصل گذشته مقابل ژیل ویسنته 2-1 شکست خوردند.

کنیسسائو در این باره گفت:" ویتور کامپلوس، سرمربی ژیل ویسنته، تیم عالی‌ای ساخته. ببینید ما شاختار را در اروپا 3-1 شکست دادیم ولی این دو رقابت را مثل هم ندانید. ما به یک شکل آماده می‌شویم ولی هر بازی با بازی‌های دیگر متفاوت است. در چمپیونزلیگ تیم‌های حریف بازتر بازی می‌کنند. ولی در لیگ پرتغال تیم‌های رقیب دائما بسته و بسته‌تر بازی می‌کنند و از این گذشته کیفیت تیم‌های پرتغالی فصل به فصل بهتر می‌شود. من معتقدم عبور از دیواره دفاعی حریفان در چمپیونزلیگ برای پورتو خیلی راحت‌تر است تا عبور از دفاع حریفان ما در لیگ پرتغال".

دیدگاهها