کد خبر : 1967575 | 02 مهر 1402 ساعت 00:25 | 10.8K بازدید | 3 دیدگاه

لَوِر كاپ: جهان، اروپا را له کرد!

در آغاز مسابقات لوركاپ، چهار پیروزی باور نکردنی برای تيم نماينده جهان در برابر تيم نماینده اروپا بدست آمد.

لَوِر كاپ: جهان، اروپا را له کرد!

به گزارش " ورزش سه"، لوركاپ، يك تورنمنت تقریبا نمايشى در بخش مردان است که میان منتخب بازیکنان اروپایی و بازیکنان سایر قسمت‌های جهان برگزار می‌شود. امسال تیم جهان، بن شلتون را با خود دارد که شخصیت نمایشی و پر انرژیش حسابی با ماهیت این تورنمنت که بیشتر هدف سرگرمی و جلب تماشاگر دارد، سازگار است.

در اولین مسابقه بخش انفرادی، که در ونکوور برگزار می‌شود بن شلتون و آرتور فیس برای بازی اول توسط سرمربیان خود (بیورن بورگ برای تیم اروپا و جان مک انرو برای تیم جهان) انتخاب شدند که بازی با پیروزی نسبتا ساده شلتون همراه شد.

1929760

بعد از آن فرانسیسکو سروندولو توانست آلخاندرو داویدوویچ فوکینا را در دو ست شکست دهد و فلیکس اوژه آلیاسیم هم گائل مونفیس را از پیش رو برداشت تا تیم مک انرو همه مسابقات بخش انفرادی روز اول را پیروز شود.

در اولین مسابقه بخش دو نفره هم تامی پال و فرانسس تیافوی آمریکایی توانستند آرتور فیس و آندره روبلف را مغلوب کنند تا تیم جهان، دفاع از عنوان قهرمانی را مقتدرانه شروع کند. 

لازم به ذکر است در پنج دوره ابتدایی این تورنمنت تیم منتخب اروپا به مقام قهرمان رسید و سال گذشته تیم منتخب جهان این عنوان را از اروپایی ها ربود و امسال سعی در حفظ جام قهرمانی خواهد داشت. این مسابقات دو روز دیگر هم در بخش انفرادی و دو نفره ادامه خواهند یافت.

دیدگاهها