کد خبر : 1967747 | 02 مهر 1402 ساعت 19:11 | 20.8K بازدید | 47 دیدگاه

آرسنال مجازات می‌شود؟

از گل زدن سون حرص خوردند، توهین نژادی کردند!

توهین‌های نژادی به سون هیونگ مین زننده هر دو گل تاتنهام در بازی امروز مقابل آرسنال هواداران تاتنهام را خشمگین کرده است.

از گل زدن سون حرص خوردند، توهین نژادی کردند!

به گزارش "ورزش سه"، دربی شمال لندن امروز به میزبانی آرسنال در ورزشگاه امارات برگزار شد و با تساوی 2-2 به پایان رسید.

آرسنال با گل به خودی کریستین رومرو و پنالتی بوکایو ساکا دو بار دروازه تاتنهام را باز کرد ولی درخشش ستاره کره‌ای این تیم، سون هیونگ مین، و دو گل او باعث شد این بازی با پیروزی آرسنالی‌ها به پایان نرسد و امتیازها بین دو تیم تقسیم شود.

بعد از بازی هواداران تاتنهام از برخورد تماشاچیان آرسنالی حاضر در ورزشگاه امارات با سون هیونگ مین ناراحت بوده و با اشاره به توهین‌های نژادپرستانه آنها به ستاره کره‌ای خواهان تنبیه انضباطی توپچی‌ها شدند.

1930161

تاتنهامی‌ها می‌گویند به خصوص بعد از گل دوم سون در دقیقه 55 زمانی که او برای شادی بعد از گل رو به سکوهای امارات به هوا می‌پرد عده‌ای از هواداران آرسنال جلوی او ژستی را به نمایش می‌گذارند که مشخص است برای مسخره کردن نژاد آسیایی او است.

در برخی تصاویر دیده می‌شود که گروهی از آرسنالی‌ها چشم‌های خود را با دست تنگ کرده‌اند تا به این ترتیب به نژاد سون هیونگ مین توهین کنند.

1930159

فصل گذشته هواداران چلسی و کریستال پالاس به دلیل تکرار همین حرکت نه تنها از طرف باشگاه‌های خودشان جریمه شدند بلکه پرونده آنها به پلیس انگلیس ارجاع داده شده بود. تاتنهام انتظار دارد با این گروه از هواداران آرسنال هم برخورد مشابهی صورت گیرد.

دیدگاهها