کد خبر : 1967884 | 03 مهر 1402 ساعت 11:24 | 44.7K بازدید | 24 دیدگاه

مدیربرنامه مهاجم آرژانتینی به تهران رسید

در انتظار عقد قرارداد بلانکو با استقلال

مدیربرنامه‌های مهاجم آرژانتینی استقلال برای جلسه با علی خطیر به تهران سفر کرد.

در انتظار عقد قرارداد بلانکو با استقلال

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه گوستاوو بلانکو، مهاجم آرژانتینی، مورد اعتماد جواد نکونام با مدیران باشگاه استقلال توافق کرد و چند روزی است در تهران حضور دارد اما هنوز قرارداد او امضا نشده است.

گوستاوو همچنین خانه‌ای که مدیران باشگاه در اختیارش گذاشتند را نپذیرفته و به همین خاطر فعلا در خانه روبرتو تورس، مهاجم اسپانیایی گل گهر سیرجان، اقامت دارد. به همین خاطر او در تمرینات گروهی روزهای گذشته و بازی دوستانه اخیر استقلال شرکت نکرد.

مشکلات پیش آمده در مسیر انتقال رسمی بلانکو به استقلال سبب شد تا این بازیکن از مدیربرنامه‌هایش بخواهد به تهران بیاید. خاویر گونزالز، مدیربرنامه‌های گوستاوو، بامداد امروز به تهران رسید و قرار است امروز در جلسه‌ای با علی خطیر مدیرعامل استقلال شرکت کند.

1930494
مدیربرنامه‌های مهاجم آرژانتینی به تهران رسید و در هتل المپیک اقامت یافت.

در جلسه امروز بلانکو به همراه مدیربرنامه‌هایش و مدیریت استقلال همه مسائل پیش آمده را بررسی می‌کنند تا به راهکار برسند. به نظر می‌رسد امروز مشکلات مربوط به اقامت این بازیکن حل شود و قرارداد رسمی بلانکو با استقلال هم به امضا برسد، هرچند که تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال امکان ثبت قرارداد در سازمان لیگ وجود ندارد.

باید منتظر خروجی جلسه بلانکو و مدیربرنامه‌هایش با علی خطیر و همکارانش در استقلال باشیم.

دیدگاه‌ها