کد خبر : 1968104 | 04 مهر 1402 ساعت 08:33 | 12.9K بازدید | 4 دیدگاه

بدهکاران تیم پرشکایت این هفته پول می‌گیرند!

سرمربی نفت مسجدسلیمان اعلام کرد پرونده مالی شاکیان این باشگاه به زودی بسته می‌شود.

بدهکاران تیم پرشکایت این هفته پول می‌گیرند!

به گزارش "ورزش سه"، بازیکنان و مربیان سابق نفت مسجدسلیمان شکایت زیادی بخاطر عدم دریافت مطالباتشان از این باشگاه داشتند که ابراهیم اشکش سرمربی این تیم می‌گوید به زودی این مسئله برطرف خواهد شد تا بتوانند از بازیکنان جدیدشان بهره ببرند.

اشکش در این باره اظهار کرد: مدیریت باشگاه، شرکت نفت و نماینده شهر مسجدسلیمان زحمت کشیدند و بدهی‌های سه، چهار سال گذشته که انباشته شده و گیر ما بود را در این مقطع برطرف شدند تا ان‌شاالله بدون مشکل از هفته‌های بعد کارمان را انجام بدهیم.

او یادآور شد: این بچه‌ها نه اعتصاب کردند و نه حرف خاصی زدند و واقعا بچه‌های ما آبروداری می‌کنند؛ در حالی که می‌توانستند فشار بیاورند ولی می‌بینیم که تمام مسئولین زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند این کابوس هفته دیگر تمام می‌شود که بتوانم از تمام بازیکنانم استفاده کنم ولی خیلی ناراحتم که 10 تا از بازیکنانم که می‌توانند در ترکیب قرار بگیرند، فعلا اجازه بازی ندارند و از سوی دیگر برای جوانان سخت است که چهار هفته پشت سر هم بازی کنند و امیدوارم هرچه زودتر این مسائل برطرف شود.

اشکش ادامه داد: امیدوارم این دردسر و بدهی سنگین گذشته پرداخت شود تا ما با فراغ بال بهتر بتوانیم کارمان را انجام بدهیم و پیش برویم. این تیم حتی یک ریال پرداختی نداشته ولی خوشحال هستیم که بدهی‌ها پرداخت می‌شود و از هفته بعد بازیکنان بیشتری در اختیار داریم.

او تاکید کرد: اشکش نشان داد آن وعده‌هایی که داده را انجام داده است؛  باشگاه هم تلاش خود را انجام می‌دهد تا این مسائل را حل کند ولی مسئولان قول دادند تا همه مشکلات برطرف شود و همه می‌دانند که تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان همین تیم نفت است.

سرمربی نفت مسجدسلیمان تاکید کرد: می‌توانم قبل از بازی مصاحبه کنم و بهانه بیاورم. شاید هم هر مربی دیگری جای من بود این حرف‌ها را میزد ولی من بچه مسجدسلیمان و خوزستان هستم و امیدوارم مشکلات برطرف شود.

دیدگاهها