کد خبر : 1968110 | 04 مهر 1402 ساعت 08:55 | 12.5K بازدید | 8 دیدگاه

گراییلی: فراتر از بازی کثیف به نمایش گذاشتند؛

انتقاد از فوتبال چرک: داورها کمک نکنند!

سرمربی رایکا بابل نسبت به عملکرد و نحوه بازی تیم نفت مسجدسلیمان به شدت انتقاد کرد.

انتقاد از فوتبال چرک: داورها کمک نکنند!

به گزارش "ورزش سه"، یونس گراییلی درباره شکست تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته چهارم لیگ دسته اول عنوان کرد: شاهد بودید دیگر چه اتفاقی افتاد؛ واقعا ما شنیده بودیم که تیم حریف چرک بازی می‌کند ولی متأسفانه اصلاً فراتر از آن بود! یعنی واقعاً از گلرشان بگیرید تا مهاجم نوک‌شان وقت‌کشی می‌کردند.

او ادامه داد: این اصلاً دور از عدالت و جوانمردی فوتبال است ولی متاسفانه این شرایط هست و از سوی دیگر، داوران به این‌ها کمک می‌کنند و وقت اضافه را کم می‌گیرند و تذکر و اخطار نمی‌دهند. وقتی نفتی‌ها این کار را انجام می‌دهند و داور چیزی نمی گوید، آنها هم ترغیب می‌شوند که این کار را انجام بدهند و به هدفشان هم می رسند.

ویدئو: 311740

سرمربی رایکا بابل اضافه کرد: قبلا آقای مهدی رجب زاده مصاحبه کرده و گفته بود نفتی ها اینطور بازی می کنند و ما هم فیلم هایشان را دیده بودیم، اما فکر نمی کردیم انقدر بخواهند به آب و آتش بزنند و وقت کشی کنند. این کارهای موجب می شود تمرکز تیم مقابل بهم بریزد و نتوانند کارشان را انجام بدهند.

گراییلی تصریح کرد: در این دیدار شاهد فوتبال زیبایی نبودیم؛ یعنی نتوانستیم فوتبال بازی کنیم؛ چه تیم ما و چه تیم آنها. من نظرم این است اگر واقعاً تیم آنها با این مهره‌هایی که دارد، فوتبال بازی کند، خیلی بهتر و راحت‌تر می‌تواند نتیجه بگیرد.

دیدگاهها