کد خبر : 1968115 | 04 مهر 1402 ساعت 03:05 | 41K بازدید | 7 دیدگاه

در حال مذاکره با ماشاریپوف هستیم

سامره: قرارداد بلانکو بسته شده بود

علی سامره سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد مشکلات باشگاه استقلال طی روزهای آینده حل خواهد شد.

سامره: قرارداد بلانکو بسته شده بود

به گزارش ورزش سه، علی سامره نسبت به حواشی چند روز اخیر باشگاه استقلال و جلسات مدیرعامل استقلال در روزهای گذشته به گفتگو پرداخت.

سرپرست باشگاه استقلال پس از جلسه با مدیربرنامه های بلانکو در گفتگو با خبرنگار ورزش سه به مباحث مختلفی پرداخت.

ویدئو: 311788

سامره در ابتدا نسبت به جلسه با مدیربرنامه بلانکو گفت: علی خطیر روز شلوغی را پشت سر گذاشت و چند جلسه برای اسپانسر داشتند و زمان آمدن ایشان به جلسه با بلانکو کمی تاخیر به وجود آمد که یک سری حرف و حدیث ایجاد شد، این جلسه خیلی خوب بود و توانستن مذاکرات خوبی انجام دهند، هرچند که قرارداد بسته شده بود و پرداختی انجام شده بود.

او نسبت به حاشیه های ایجاد شده نسبت به تاخیر خطیر در جلسه عنوان کرد: من خواهش دارم از دوستانی که پیگیری میکنند، اخبار را از سایت باشگاه استقلال و سایت های معتبر دنبال کنند، متاسفانه ما علاوه بر اینکه طرفدار و دوست زیاد داریم، دشمن هم زیاد داریم و با کوچکترین حرکتی هزار مدل حاشیه ایجاد می کنند، تا زمانی که سایت باشگاه یا رسانه های معتبر خبری را اعلام نکردند هوادارن هیچگونه صحبتی را باور نکنند.

سامره در ادامه نسبت به مشکل اسکان بلانکو اظهار داشت: وظیفه باشگاه بود که برای او مسکن تهیه کند، ساختمان بدی نبود اما ایشان دوست داشتند در طبقات بالاتر باشد و قرارشد خودشان بگردند و انتخاب کنند.

سامره درباره اعتصاب بازیکنان گفت: بازیکنان حق دارند و حق و حقوقشان پرداخت نشده، اما از یک طرف قضیه ما در هفته گذشته تعطیلاتی داشتیم در کشور و جلسات با اسپانسر به تعویق افتاد و این هفته نهایی شد، امیدواریم در اولین فرصت پرداختی ها انجام شود.

بعد از انجام بازی دوستانه ریکاوری داشتیم و یک روز طبق روال تمرینات تعطیل بود و امروز اولین جلسه ای بود که در تمرین شرکت نکردند، امیدوار هستیم طی دو روز آینده مشکلشان حل شود و به تمرینات بازگردند.

سامره با رد شایعات ایجاد شده بین او و جواد نکونام گفت: داخل خانواده حرف و حدیث زیادی پیش می آید، یک سری شرط و شروط نکونام برای باشگاه گذاشته که قابل حل است و امیدواریم این شروط و مشکلات برطرف شود، نه من با شخص نکونام مشکلی دارم و نه نکونام با شخص من، در فضای مجازی حرف و حدیث ایجاد می شود.

او در انتها نسبت به شرایط ماشاریپوف اعلام کرد باشگاه استقلال در حال مذاکره با این بازیکن است تا قرارداد را نهایی کند. 

 

دیدگاهها