کد خبر : 1968141 | 04 مهر 1402 ساعت 10:02 | 10.2K بازدید | 2 دیدگاه

آسمان‌خراش‌ها: یک نیمه کابوس یک نیمه امید

سرمربی تیم ملی بسکتبال: دفاعمان درست شد، بازی را بردیم

آسمان‌خراش‌ها: یک نیمه کابوس یک نیمه امید

به گزارش ورزش سه، بعد از نمایش ضعیف تیم ملی بسکتبال ایران در جام جهانی، صبح امروز همه منتظر نمایش آسمان‌خراش‌های بسکتبال ایران در هانگژو بودند اما در نیمه اول بازی انگار کابوس جام جهانی ادامه داشت و طرفداران بسکتبال احساس کردند تیم ملی همچنان بی‌روحیه است. اما ظاهرا سرمربی ترکیه‌ای تیم ملی در فاصله بین دو نیمه توانست روحیه تیم را احیا کند و امارات با فاصله از ما باخت. 

هاکان دمیر سرمربی تیم ملی بسکتبال پس از اولین دیدار با امارات و دو چهره متفاوت از شاگردانش گفت: «اولین بازی ما بود و دیدار سختی را پشت سرگذاشتیم. در نیمه دوم دفاع‌مان بهتر شد و شرایط مان تغییر کرد. اولین بازی گروه را ایران انجام داد و رقابت ما با امارات تمام شد و از همین حالا برای مصاف با عربستان آماده می شویم.» 

به نظر می‌آید رقیب مهم ایران در گروه عربستان سعودی است و این را می‌شود از صحبت‌های هاکان دمیر دریافت کرد. او که از دفاع خوب شاگردانش در نیمه دوم راضی به نظر می‌رسد درباره بازی آینده گفت: «عربستان تیم خوبی است و قرار است بازی این تیم مقابل قزاقستان را آنالیز کنیم تا برای مصاف بعدی‌مان آماده شویم.» 

دمیر درباره تفاوت تیم ایران در دو نیمه بازی امروز هم گفت: «همانطور که گفتم در نیمه دوم دفاع خوبی داشتیم و با قدرت بیشتری مقابل امارات ظاهر شدیم.»

دیدگاهها