کد خبر : 1968142 | 04 مهر 1402 ساعت 09:57 | 56.5K بازدید | 40 دیدگاه

عصبانیت شدید رئال: گناهان نابخشودنی آنچلوتی!

مدیران رئال مادرید از شکست برابر اتلتیکو مادرید بسیار ناراحت هستند و کارلو آنچلوتی را مقصر این باخت می‌دانند.

عصبانیت شدید رئال: گناهان نابخشودنی آنچلوتی!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در حالی قدم به دربی مادرید گذاشت که در تمامی دیدارهای این فصل پیروز شده و صدرنشین رقابت‌های لالیگا هم بود. 

با این حال، آنها با نتیجه 1-3 برابر رقیب قدیمی شکست خوردند تا انتقادات از عملکرد بازیکنان این تیم و همچنین تصمیمات آنچلوتی شروع شود و بسیاری از انتخاب‌های او برای ترکیب رئال در این بازی ابراز نارضایتی کنند. 

حالا روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده که مدیران رئال هم به شدت از نتیجه به دست آمده برابر اتلتیکو ناراحت و عصبانی هستند و باور دارند که سرمربی این تیم اشتباهات بزرگی است که قابل بخشش نیست و چنین اتفاقاتی نباید در طول فصل تکرار شود. 

1930395

اولین اشتباه آنچلوتی از نظر این باشگاه، عدم استفاده از بازیکن تخصصی در پست شماره 9 در ترکیب اصلی این تیم بود که باعث شد آنها در خط حمله با مشکلات بسیاری مواجه شوند و نتوانند از موقعیت‌های به وجود آمده استفاده کنند. 

تغییر سیستم در چنین بازی مهمی هم دلیل دیگر شکست آنها قلمداد می‌شود. همچنین استفاده از لوکا مودریچ و تونی کروس در ترکیب اصلی، در حالی که آنها در بیشتر دیدارهای این فصل به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بودند. 

قرار دادن اورلین شوامنی روی نیمکت هم به مذاق مدیران رئال خوش نیامده و آنها معتقد هستند که این ستاره فرانسوی باید از ابتدا در ترکیب قرار می‌گرفت تا به تغییر توازن خط میانی به سود رئال کمک کند. 

دیدگاهها