کد خبر : 1968153 | 04 مهر 1402 ساعت 11:32 | 70.5K بازدید | 17 دیدگاه

مصاحبه تلخ ستاره لهستان بعد از صعود به المپیک؛

چمدانم را می‌بندم و جایی می‌روم که قدرم را بدانند

شیرینی صعود به المپیک با مصاحبه ستاره لهستان، تا حد زیادی برای آن‌ها تلخ شد.

چمدانم را می‌بندم و جایی می‌روم که قدرم را بدانند

به گزارش "ورزش سه"، زمانی که والیبالیست‌های لهستانی صعود خود به بازی‌های المپیک پاریس را جشن گرفتند، جوانا ولوژ، یکی از ستاره‌های تیم تصمیم گرفت مصاحبه تکان‌دهنده‌ای داشته باشد که در آن از نفرتی که در لهستان تجربه کرده بود صحبت کرد. او اعلام کرد: "من به خانه نزد پدر و مادرم می‌روم، چمدانم را می بندم و روز سه شنبه با سگم با ماشین به ایتالیا می رویم، جایی که من مجبور نیستم چیزی را ثابت کنم و مردم ارزش من را می دانند."

پس از پیروزی 3-1 یکشنبه مقابل ایتالیایی‌ها، زنان لهستانی جواز حضور در المپیک را برای بازی‌های سال آینده پاریس کسب کردند. سرخوشی زیادی در ورزشگاه اطلس آرنا وجود داشت، اما ولوژ تصمیم گرفت از این لحظه برای کار دیگری استفاده کند.

این بازیکن باتجربه فاش کرد که در ماه‌های اخیر مجبور شده است با انتقادات شدید و حتی نفرت طرفداران لهستانی روبرو شود. خود این بازیکن خاطرنشان کرد که از بازگشت به ایتالیا خوشحال است، جایی که او به حرفه باشگاهی خود ادامه داد، زیرا او در آنجا بسیار بیشتر از وطن خود مورد قدردانی قرار می‌گیرد.

این بازیکن لهستان گفت:" دلیل برای شادی بسیار زیاد اما فکر کردن به خود مسابقه سخت است آرزوی من این بود که جواز حضور در المپیک را بگیرم. من به تیم، به همه افراد کادرفنی افتخار می‌کنم. با این‌حال شخصیت من در طول دو ماه گذشته با موجی از انتقادات روبرو شده است. من هنوز به زمین بازی برنگشته بودم و نفرت از قبل ظاهر شده بود. می‌خواهم بگویم که از پس آن بر می‌آیم. من ارزش خودم را می‌دانم و می دانم که شایسته چنین انتقاداتی نیستم. من به خانه نزد پدر و مادرم می روم، چمدانم می بندم و روز سه شنبه، همراه با سگم، با ماشین به ایتالیا می رویم، جایی که من مجبور نیستم چیزی را ثابت کنم و مردم ارزش من را می دانند."

دیدگاهها