کد خبر : 1968154 | 04 مهر 1402 ساعت 11:37 | 29.5K بازدید | 13 دیدگاه

ماحصل نشست شبانه با مهاجم آرژانتینی چه بود؟

خطیر شخص ثالث را به جلسه با بلانکو راه نداد!

مدیرعامل استقلال در جلسه شبانه با مهاجم آرژانتینی مورد نظر جواد نکونام به موضوعات خوبی دست پیدا کرد.

خطیر شخص ثالث را به جلسه با بلانکو راه نداد!

به گزارش "ورزش سه"، علی خطیر شب گذشته بعد از حواشی ایجاد شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه قید حضور در جلسه با گوستاوو بلانکو و مدیربرنامه‌هایش را زده، در هتل المپیک حضور یافت و تا ساعت‌های اولیه بامداد با آنها درباره موضوعات مختلف گفت و گو کرد.

مسئله مهمی که قبل از جلسه دیشب پیش آمد، جلوگیری از حضور یک مدیر برنامه اسپانیایی در جلسه بود. ظاهرا فردی به نام لوپز که مدیر برنامه‌های روبرتو تورس مهاجم اسپانیایی گل گهر است و در هتل المپیک حضور داشت، شب گذشته قصد داشت در جلسه علی خطیر با بلانکو و مدیربرنامه‌های او حضور یابد اما مدیرعامل استقلال از این مساله جلوگیری کرده است.

خطیر قبل از جلسه به علی سامره سرپرست استقلال که در هتل المپیک حضور داشت، اعلام کرد که حاضر نیست شخص سومی را به نمایندگی از بلانکو در جلسه بپذیرد و نشست بامداد سه شنبه با حضور خطیر، سامره، گوستاوو بلانکو و خاویر گونزالس مدیربرنامه‌های او برگزار شد.

1895342

علی سامره سرپرست استقلال درباره اتفاقات جلسه با بلانکو و مدیربرنامه هایش گفت: «جلسه خیلی خوبی برگزار شد. با اینکه قرارداد در استانبول بسته شده بود، اما برخی مسائل در مفاد آن وجود داشت که دو طرف مذاکرات نهایی را انجام دادند. پیش قرارداد هم به مهاجم آرژانتینی پرداخت شده و مشکل خاصی وجود ندارد. برخی افراد حاشیه‌سازی می‌کنند و حرف و حدیث ایجاد می‌کنند. هواداران محترم این حواشی را باور نکنند و اخبار باشگاه را از طریق رسانه‌های رسمی دنبال کنند.»

سرپرست استقلال درباره وضعیت منزل مسکونی گوستاوو بلانکو هم گفت: «وظیفه باشگاه بود که یک خانه را به ایشان تحویل بدهد. ساختمان مورد نظر بد نبود، اما بلانکو دوست داشت در طبقات بالاتر اقامت پیدا کند. قرار شد خودشان بگردند و منزل مورد نظر را پیدا کنند و ما هم برای اجاره آن اقدام کنیم.»

دیدگاهها