کد خبر : 1968156 | 04 مهر 1402 ساعت 11:45 | 15.6K بازدید | 8 دیدگاه

خطیر شروط نکونام را می پذیرد؟

بازگشت علی سامره به تمرینات استقلال، به زودی

مدیر تیم فوتبال استقلال به زودی به تمرینات تیمش برمی گردد و کار خود را ادامه می دهد.

بازگشت علی سامره به تمرینات استقلال، به زودی

به گزارش "ورزش سه"، علی سامره سرپرست استقلال از مدتی قبل بر سر برخی موضوعات با جواد نکونام به اختلاف خورده و به همین خاطر سرمربی آبی ها از سامره خواسته بود که در تمرینات شرکت نکند.

بعد از پیش آمدن اخباری درباره جدایی علی سامره از استقلال، مدیران باشگاه این موضوع را با جدیت تکذیب و اعلام کردند این پیشکسوت به کار خود در سمت مدیر تیم ادامه می دهد. همچنین سامره شب گذشته نیز همراه با علی خطیر در جلسه با گوستاوو بلانکو دیده شد و مشخصا کار خود را جلو می برد.

از سوی دیگر طی صحبت‌هایی که میان جواد نکونام با علی خطیر و علی سامره صورت گرفته، به نظر می‌رسد مسائل پیش آمده در حال برطرف شدن است و مدیر آبی‌ها به کار خود برخواهد گشت.

سامره درباره وضعیت خودش گفته است: «در هر خانواده‌ای هزار جور حرف و حدیث پیش می‌آید. آقای نکونام شرط و شروطی را برای باشگاه گذاشتند که قابل حل شدن است. موضوعی نیست که خیلی حاد باشد. انشاالله این مشکلات برطرف می‌شود. من و جواد نکونام مشکل شخصی با هم نداریم. نه من مشکلی با شخص او دارم و نه او مشکلی با من دارد. برخی افراد در فضای مجازی به حواشی دامن زدند که انشاالله برطرف می شود.»

دیدگاهها