کد خبر : 1968195 | 04 مهر 1402 ساعت 13:30 | 7.4K بازدید | 24 دیدگاه

باز شدن پرونده جدید: دادگاه بی‌خیال یووه نمی‌شود!

تحقیقات جدیدی درباره ارتباط مشکوک باشگاه یوونتوس با چند مدیر برنامه آغاز شده است.

باز شدن پرونده جدید: دادگاه بی‌خیال یووه نمی‌شود!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه یوونتوس در چند ماه اخیر بارها درگیر تحقیقات مختلف از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا و دادستانی این کشور شده که آسیب بسیاری هم به موقعیت این باشگاه زده است. 

حالا کالچومرکاتو خبر داده که دبیرخانه کمیسیون مدیر برنامه‌ها پرونده جدیدی را درباره جزئیات روابط یوونتوس با مدیر برنامه‌ها تهیه کرده و مشغول تحقیق روی آن است که به «ایجنت پولی» معروف شده است. 

گفته می‌شود مدارکی وجود دارد که نشان می‌دهد باشگاه یوونتوس مبالغی را به بعضی از مدیر برنامه‌ها که هیچ نقشی در خرید یا فروش بازیکنی نداشته‌اند پرداخت کرده که دلیل آن مشخص نیست. 

1902734

احتمال می‌رود که هدف یوونتوس از پرداخت این مبالغ و گنجاندن آن در قالب قراردادهای نامربوط این باشد که بدهی‌های قبلی که به این مدیر برنامه‌ها داشته را تسویه کند و این موضوع ممکن است برای آنها به دردسری جدی تبدیل شود. 

بعضی از مدیر برنامه‌های سرشناس و مشهور فوتبال ایتالیا مانند داویده لیپی، گابریله جیفریدا، جوزپه گالی، وینچنزو مورابیتو، میچله فیوراوانتی و تولیو تینتی در این فهرست حضور دارند. 

دفاعیه این افراد باید امروز به دادگاه عالی ورزش ارسال شود تا آنها تصمیم بگیرند که آیا جریمه و محرومیتی در انتظار طرفین حاضر در این پرونده خواهد بود یا خیر.

دیدگاهها