کد خبر : 1968207 | 04 مهر 1402 ساعت 14:30 | 99.1K بازدید | 64 دیدگاه

پرتنش‌ترین نشست کارلتو

آنچلوتی داغ کرد: خشم مرد ایتالیایی از دو سوال

کارلو آنچلوتی در نشست خبری بازی با لاس پالماس بر خلاف نشست‌های قبلی روز پرتنشی داشت و به خصوص از مطرح شدن دو سوال ناراحت شد.

آنچلوتی داغ کرد: خشم مرد ایتالیایی از دو سوال

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پس از شکست 3-1 در دربی برابر اتلتیکو خود را مهیای بازی با تیم تازه صعود کرده لالیگا، لاس پالماس، می کند. پس از شکست یکشنبه، کارلو آنچلوتی تحت انتقادات شدید رسانه ها قرار گرفته است.

1924874

مربی ایتالیایی در نشست خبری امروز خود و در مورد لاس پالماس گفت: «هر تیمی ویژگی‌های خود را دارد و لاس پالماس فوتبال خوبی بازی می‌کند. این تیم کیفیت بالایی دارد. ما به پیروزی و به واکنش سریع بعد از اتفاقات روز یکشنبه فکر می‌کنیم.»

این چند ساعت با انتقادات چگونه کنار آمده‌اید؟ :«انتقاد بخشی از فوتبال و کار مربی است. وقتی رئال مادرید را هدایت می‌کنید و اوضاع خوب پیش نمی‌رود، انتقادات  اوج می‌گیرند و این منطقی است. این البته روی من تاثیری ندارد. من باید کارهایی را که خوب انجام نمی‌دهیم ارزیابی کنم. معتقدم الان خوب کار کرده ایم ولی نقاط ضعفی هم داریم که باید برطرف شوند.»

1930394

هر سیستم ضعف خود را دارد: «هیچ سیستمی در فوتبال کامل نیست. 3-3-4 هم کامل نیست. هر طرحی نقطه ضعف خودش را دارد. 2-4-4 لوزی به شما این امکان را می‌دهد که از بالاتر حریف را تحت فشار قرار دهید و پرانرژی تر باشید، اما می‌توانید در مرکز زمین از تسلط و صلابت خود خارج شوید. ما روی این موضوع کار می‌کنیم. مشکل ما واضح و قابل رفع است.»

کارواخال، گولر و وینیسیوس چطور هستند؟ «آن‌ها در دسترس هستند که خبر بسیار خوبی است. این نشانه ای عالی است. فردا آن‌ها آماده بازی هستند ولی یک ارزیابی دیگر نیز خواهیم داشت و باید ببینم چند دقیقه می‌توانند بازی کنند.»

آیا مایل به تمدید هستید؟ «من اینجا خیلی خوشحالم و همه این را می دانند. اما اکنون زمان آن نیست.»

1930553

پنج گل از 6 گل خورده در 20 دقیقه اول بوده است. چه کاری می توان برای رفع این مشکل کرد؟ «خودم نیز قبلا به این نکته اشاره کرده‌ام. معتقدم باید با تمرکز بیشتر وارد بازی شویم و در دقایق ابتدایی تعهد و کیفیت بیشتری نشان دهیم.»

آیا تردیدهای پیرامون سیستم تیم را درک می‌کنید؟ «مردم می‌توانند نظر خود را بدهند و هر چه می‌خواهند بگویند. همه ایده‌ها محترمند. اما من نمی توانم وارد این موضوع شوم. باید معضلات را با تعادل و آرامش بیشتری ارزیابی کنم و خوشبختانه این در خون من است. من فردی آرام و با ظرفیت هستم. زیر سوال بردن تیمی که 6 بازی از هفت بازی خودش را برده، زیادی است.»

1931151

آیا گولر می تواند فردا بازی کند؟ «او در دسترس است و به دقایقی حضور در زمین و عادت کردن به سبک بازی تیم نیاز دارد، اما فرم فعلی او خوب است. در این مدت او نشان داده که استعداد فوق العاده ای دارد و این در ذاتش است.»

چرا این همه مهره را در دربی عوض کردید؟ «مودریچ می‌توانست بدون مشکل در آن پست بازی کند و از بلینگام، من فقط خواستم کمی بیشتر به دفاع کمک کند. وظایف هجومی او مثل قبل بود. فکر می‌کنم آنقدر مهره‌ها را عوض نکردم.»

با مدافعان صحبت کردید؟ «ما فیلم‌ گل‌های خورده را دیده‌ایم و می‌دانیم که باید قوی‌تر عمل می‌کردیم. هم برای جلوگیری از سانترهای آسان و هم برای جمع کردن افراد در منطقه دفاعی.»

1922991

انتقادی که بیش از همه به شما می شود، این است که جرات نمی کنید مودریچ و کروس را روی نیمکت بنشانید؟ «خلاصه ای از تمام انتقادات را به من بدهید! هیچ چیز، هیچ چیز من را آزار نمی دهد. این کار من است، همانطور که قبلاً گفتم. این درست نیست که من جرات ندارم مودریچ و کروس را روی نیمکت بگذارم. اینجا همه بازی‌ها مهم هستند. اگر بخواهم به همه انتقادات پاسخ دهم که نمی‌شود. در این صورت باید وقت زیادی را اینجا (در سالن کنفرانس) بگذرانم.»

کارلتو در مورد مطرح شدن نام ژابی آلونسو به عنوان جانشینش در حالی که مشخص بود از این سوال خشنود نیست، گفت: «من او را می شناسم، زیرا او را به عنوان بازیکن در تیم هایم داشتم. او دانش بسیار زیادی از فوتبال دارد و در لورکوزن عملکرد خوبی داشته است. آرزو می کنم او، رائول یا آربلوا، روزی مربی رئال مادرید شوند. زیرا بهترین هستند. من آنها را خیلی دوست دارم، امیدوارم روزی آنها بتوانند مربی این باشگاه باشند.»

دیدگاهها