کد خبر : 1968221 | 04 مهر 1402 ساعت 15:15 | 42.6K بازدید | 42 دیدگاه

استوری خبرساز جلال الدین ماشاریپوف

گزینه خارجی نکونام، پیراهن پاختاکور برتن کرد!(عکس)

هافبک باتجربه ازبکستانی در روزهای مذاکره با استقلال با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اش باعث غافلگیری طرفدارانش شده است.

گزینه خارجی نکونام، پیراهن پاختاکور برتن کرد!(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، جلال الدین ماشاریپوف هافبک تیم ملی ازبکستان که در فصل گذشته پیراهن النصر عربستان را برتن  داشت و همبازی کریس رونالدو بود، گزینه مد نظر جواد نکونام برای تقویت خط هافبک و حمله استقلال است.

در پی اعلام نیاز نکونام به ماشاریپوف، مدیران باشگاه استقلال مذاکراتی را با این بازیکن ازبک و مدیر برنامه هایش آغاز کرده اند و امیدوار به جذب او هستند. در این خصوص علی سامره سرپرست استقلال هم در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که مذاکرات با ماشاریپوف در جریان است و احتمال توافق دو طرف وجود دارد.

در چنین شرایطی اما ماشاریپوف با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود باعث غافلگیری مخاطبانش شد. او در حالی که با استقلال مشغول مذاکره است، عکسی از خودش انتشار داد که پیراهن پاختاکور ازبکستان را بر تن دارد.

ماشاریپوف که از پاختاکور به فوتبال معرفی شد، حد فاصل سال های 2013 تا 2021 در این تیم مطرح ازبکستانی بازی کرد و بی شک تعصب خاصی به پاختاکور دارد. او اگرچه همین حالا هم مورد توجه باشگاه پاختاکور قرار گرفته، اما به نظر می رسد عکسی که برتن دارد یا قدیمی است یا اگر هم به تازگی برداشته شده لباس او مربوط به گذشته است و ربطی به توافق او با باشگاه ازبکستانی ندارد.

باید منتظر ماند و دید مذاکرات باشگاه استقلال با ماشاریپوف چگونه پیش می رود. علی خطیر و همکارانش در صدد هستند از بازیکن باتجربه ازبک تخفیف بگیرند و به همین خاطر چانه‌زنی های دوطرف ادامه دارد.

1931163

دیدگاهها