کد خبر : 1968326 | 05 مهر 1402 ساعت 02:30 | 19.7K بازدید | 17 دیدگاه

درخشش ادامه‌دار عیسی در بازی‌های تدارکاتی؛

عطش وصف‌نشدنی آل‌کثیر برای بازگشت (عکس)

عیسی آل‌کثیر در مصاف تدارکاتی برابر شمس آذر زننده گل پیروزی‌بخش سپاهان بود.

عطش وصف‌نشدنی آل‌کثیر برای بازگشت (عکس)

به گزارش "ورزش‌ سه"، در شرایطی که رقابت‌های لیگ برتر با تصمیم عجیب مسئولان سازمان لیگ به تعویق افتاده و هنوز مشخص نیست که مسابقات چه زمانی بار دیگر از سر گرفته می‌شود، عصر روز سه‌شنبه تیم فوتبال سپاهان در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان شمس آذر قزوین بود و در پایان این مسابقه موفق شد با نتیجه 2 بر یک شاگردان سعید دقیقی را از پیش رو بردارد.

نکته قابل توجه این مسابقه دوستانه گلزنی دوباره آل‌کثیر با پیراهن سپاهان بود؛ یکی از خبرسازترین بازیکنان فصل جاری فوتبال ایران که به دلیل قوانین مربوط به سقف بودجه همچنان کارت بازی ندارد و مدیران باشگاه سپاهان در مذاکره با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ درصدد حل این مشکل هستند. 

1931384

مهاجم جنوبی فصول گذشته پرسپولیس که در مصاف دوستانه مقابل زنیت نیز برای سپاهان گلزنی کرده بود، بار دیگر در یک مسابقه دوستانه گل زد تا عطش بالای خود برای بازگشت به میادین رسمی و بازی برای سپاهان را نشان دهد.

باید منتظر ماند و دید چه زمانی عیسی می‌تواند اولین بازی رسمی خود را با پیراهن سپاهان برگزار کند و البته چه زمانی و در چه مسابقه‌ای اولین گل رسمی خود را با پیراهن طلایی سپاهان ثبت خواهد کرد.

1931385

دیدگاه‌ها