کد خبر : 1970040 | 11 مهر 1402 ساعت 19:32 | 23.4K بازدید | 40 دیدگاه

بهروز عطایی روزه سکوت گرفت!

بهروز عطایی بعد از دیدار برابر قطر نیز ترجیح داد مصاحبه‌ای انجام ندهد.

بهروز عطایی روزه سکوت گرفت!

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که انتظار می‌رفت بهروز عطایی بعد از پیروزی مقابل قطر و برخلاف دیدار قبلی مصاحبه کند اما باز هم این اتفاق نیفتاد. با این حال دستیار او یعنی مسعود آرمات بعد از پیروزی ایران برابر قطر، اظهار کرد: این پیروزی را به تمام خانواده والیبال و مردم ایران تبریک می‌گویم. بعد از دو بازی دشوار که داشتیم، نمایش بهتری مقابل قطر ارائه دادیم. کادر فنی توانست با برنامه و آنالیزی که بعد از دو باخت قبلی داشت، از نظر فنی و روحی روانی بازیکنان را آماده کند. در مسابقه مقابل قطر پیروز شدیم و برای بازی‌های آینده نیز برنامه داریم.

مربی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: من می‌بینم که اعضای کادر فنی تلاش زیادی انجام می‌دهند و در بحث آنالیز نیز از وضعیت همه تیم‌ها آگاه هستیم. کادر فنی از هر لحاظ به بازیکنان یادآوری می‌کند که چه کارهایی باید انجام دهند و آنها نیز به خوبی گوش می‌دهند و تمام مسائلی که در آنالیز گفته می‌شود را اجرا می‌کنند. امیدوارم روز به روز بهتر شویم و برای بازی بعدی نیز برنامه داریم.

تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک پاریس با شکست تیم چند ملیتی قطر به نخستین پیروزی خود دست یافت.

شاگردان بهروز عطایی ساعت 16:30 دقیقه روز چهار‌شنبه دوازدهم مهرماه در چهارمین مسابقه خود به مصاف جمهوری چک می‌روند.

دیدگاهها