کد خبر : 1974233 | 30 مهر 1402 ساعت 07:14 | 65.3K بازدید | 53 دیدگاه

امسال و سال بعد هستم

رونالدو: قبل از این تاریخ بازنشسته نمی‌شوم

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی النصر عربستان، صحبت‌های مبهمی درباره احتمال حضور خود در جام جهانی 2026 داشت.

رونالدو: قبل از این تاریخ بازنشسته نمی‌شوم

به گزارش ورزش سه، گزارش‌های مطبوعاتی حاکی از آن است که رونالدو با توجه به علاقه خود برای حضور در جام جهانی 2026، به مدیران النصر از تمایل خود برای تمدید قرارداد با این باشگاه در پایان فصل آینده اطلاع داده است.

اما این بازیکن پرتغالی در مصاحبه‌ای که بعد از پیروزی 2-1 مقابل ضمک در هفته دهم لیگ حرفه‌ای عربستان انجام داد، تردیدهایی را درباره صحت این گزارش‌ها ایجاد کرد. رونالدو که در دقیقه 56 این مسابقه گل دوم النصر را به ثمر رساند، به شبکه SSC گفت: می‌دانستیم که پس از سفر به تیم‌های ملی در فیفادی اخیر، بازی بسیار سختی داریم.

وی افزود: این طبیعی است. می‌دانستم بازی سختی خواهد بود. ما در نیمه اول یک گل دریافت کردیم، اما واکنش ما در نیمه دوم خوب بود. دو گل به ثمر رساندیم و پیروزی در این مسابقه شایسته بودیم.

1939540

ستاره پرتغالی در مورد ادامه درخشش خود در 38 سالگی گفت: همانطور که قبلاً گفتم با سختکوشی از بدنم مراقبت می‌کنم و این به من کمک می‌کند. اکنون 38 سال سن دارم و همچنان فوتبال بازی می‌کنم و به هم‌تیمی‌هایم کمک می‌کنم اما بدون تیم و بدون هم‌تیمی‌هایم این امکان وجود نداشت.

رونالدو در ادامه در واکنش به صحبت‌های خبرنگاری که گفت امیدواریم در سن 39 یا 40 سالگی تو را در عربستان ببینیم، عنوان کرد: قدم به قدم پیش می‌رویم. قطعا این فصل و فصل بعد بازی خواهم کرد و بعد از آن اگر شرايط بدنم طوری باشد که بتوانم بازی کنم، ادامه خواهم داد.

ستاره پرتغالی در پایان از هواداران النصر که به مناسبت عبور از مرز 200 بازی ملی طرحی را برای او به نمایش گذاشته بودند، تشکر کرد و گفت: از مردم عربستان و هوادارانی که به من تبریک گفتند، تشکر می‌کنم. هواداران عربستانی من را خوشحال می‌کنند و من هم سعی می‌کنم آنها را خوشحال کنم.

دیدگاهها