کد خبر : 1974247 | 30 مهر 1402 ساعت 08:15 | 22.1K بازدید | 7 دیدگاه

اگر فیکس شوم بیشتر هم گل می‌زنم

گادوین منشا: من عجب گلزنی هستم!

گادوین منشا می‌گوید گلش شانسی نبوده و او از روی شم گلزنی توانسته دروازه حریف را باز کند.

گادوین منشا: من عجب گلزنی هستم!

به گزارش "ورزش سه"، گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای تیم فولاد بعد از چند هفته که خیلی کم فرصت بازی به او داده می‌شد در بازی مقابل تیم آبی‌پوش اهوازی در دقایق تلف شده موفق شد تنها گل پیروزی تیمش را به ثمر برساند و حکم ناجی را برای تیمش بازی کند تا با گل سه امتیازی‌اش فولاد صاحب بردی شیرین در دربی اهواز شود و به نوعی منشا هم که خیلی مدنظر سرمربی اسپانیایی فولاد قرار نداشت با گلزنی خودش را در دل او جا کند. به بهانه گل باارزشی که منشا مقابل استقلال خوزستان به ثمر رساند، او صحبت‌هایی را با ایران ورزشی مطرح کرده است:

بولت تراکتوراز شرایط بازی شروع کنیم. روند بازی برای دو تیم چگونه بود؟
در مجموع تیم ما تیم برتر میدان بود. استقلال خوزستان هم یکی دو موقعیت خطرناک روی دروازه ما خلق کرد اما به لحاظ مالکیت و فرصت‌های گلزنی تیم ما تیم برتر میدان بود که در هر حال قسمت شد که با گل دقیقه نود و یک من تیم پیروز شود.

بولت تراکتوربه عنوان بازیکن جایگزین به بازی آمدی، با این وجود فکر می‌کردی اولین گل فصل و سه امتیازی‌ات به نام تو ثبت شود؟
در چند بازی قبلی خیلی کم به من فرصت داده شده بود و من هم گلی نزده بودم به همین دلیل تحت فشار بودم اما در بازی مقابل استقلال خوزستان فکر می‌کنم خدا خیلی کمک کرد و دستم را گرفت تا بتوانم گل باارزشی را برای تیمم بزنم و با گلی که زدم خدا را شکر سه امتیاز حساس بازی را کسب کردیم که این مسأله موجب خوشحالی مضاعف من و هم تیمی‌هایم و سرمربی تیم شد و از همه مهم‌تر خوشحالم که با گلم موجب خوشحالی هواداران فولاد شدم چون به هر حال آنها هم با نتایج تیمشان زندگی می‌کنند و خوشحالم که با گلم و پیروزی تیمم هواداران فولاد را هم خوشحال کردم.

1939445

بولت تراکتوربا وجود پیروزی فولاد سرمربی تیم حریف‌تان گفته که برد فولاد بیشتر شانسی بوده!
نه ما نیمه اول هم یک‌بار به تیرک دروازه حریف زده بودیم و با تمام احترامی که برای حریف قائلم فکر می‌کنم حق‌مان برد و سه امتیاز بود ضمن اینکه این هم جزئی از قاعده فوتبال است که هر تیمی بهتر از شانس‌اش بهره ببرد برنده می‌شود و امتیازات کامل را می‌گیرد.

بولت تراکتوربعضی‌ها هم گفتند گلت شانسی بوده؟
من فکر می‌کنم بعد از این همه سال بازی در سطح اول فوتبال ایران و تیم‌هایی که در خارج از ایران بازی کردم حالا تجربه خیلی بالایی دارم از این رو روی پاس عمقی که به من داده شد خیلی خوب در عمق دفاع حریف حرکت کردم و گل تیمم را روی تجربه و مهارتم در گلزنی به ثمر رساندم و خدا را هم شکر کردم از این رو گلم را به خاطر تجربه بالا و شم گلزنی‌ام می‌دانم و اصلاً شانسی نمی‌دانم.

بولت تراکتورچرا بر خلاف مس رفسنجان در فولاد شماره 99 را برتن کردی؟
من شماره 99 را دوست دارم و همانطور که گفتید جز مس رفسنجان که پیراهن شماره 90 را برتن می‌کردم در بقیه تیم‌ها شماره 99 را پوشیدم چون این شماره را دوست دارم و آن را شماره مورد علاقه خودم می‌دانم.

بولت تراکتورتو پنالتی‌زن خوبی هستی اما چرا در بازی مقابل هوادار این شانس به تو داده نشد؟
نظر سرمربی تیم این بود که ساسان پنالتی را بزند.

1911385

بولت تراکتورایگناسیو بعد از گل باارزشی که برای تیمتان زدی حرفی به تو نزد؟
نه صحبت خاصی با من نداشتند.

بولت تراکتورفکر می‌کنی اولین گلت زمینه را برای گل‌های بعدی‌ فراهم سازد چون به هر حال تو سابقه آقای گلی را هم در کارنامه داری.
لیگ ایران لیگ دشواری است اما من هم بازیکن باتجربه‌ای هستم و ان‌شاءالله با گلی که زدم تمام تلاشم را را انجام می‌دهم اگر به میدان بروم با شرایط روحی بهتری که پیدا کردم بتوانم گل‌های بعدی‌ام را هم برای تیمم بزنم.

بولت تراکتورمعمولاً در فوتبال ایران این را هم از مهاجمان می‌پرسند با گل اول موتور گلزنی‌ات روشن شد؟
ان‌شاءالله که فیکس شوم تا حتماً به قول شما بیشتر تلاش کنم که باز هم گل بزنم و به قول شما موتورم حسابی گرم شده و روشن شود.

بولت تراکتوردر بین گلزنان خارجی چه مهاجمی الگوی تو هست؟
الگوی من کریس رونالدوست که سن نمی‌شناسد و همینطور گل می‌زند و در 38 سالگی هم ماشین گلزنی است. واقعاً او را دوست دارم و خوشحال‌ترشدم که دیدم پسرش هم به تیمی جدید پیوسته و قصد دارد در راه پدر قرار بگیرد.

بولت تراکتوردر رابطه با مدعیان اصلی این فصل چه صحبتی داری؟
به نظرم پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است و تیم‌های سپاهان و استقلال هم شانس‌های بعدی قهرمانی هستند.

دیدگاهها