کد خبر : 1975543 | 05 آبان 1402 ساعت 13:11 | 52.3K بازدید | 87 دیدگاه

در مورد بازگشت بازیکنان صحبت نکرده بودیم

عنایتی: چیزی که نباید می‌شد، اتفاق افتاد!

رضا عنایتی می‌گوید پیش از قرارداد یاسین سلمانی با پرسپولیس، او در مورد این بازیکن با یحیی گل‌محمدی مذاکره کرده است.

عنایتی: چیزی که نباید می‌شد، اتفاق افتاد!

به گزارش "ورزش سه"، عنایتی که صبح امروز اولین گفت‌وگوی خود بعد از بازی‌های آسیایی را انجام داده بود، در ادامه صحبت‌هایش پیرامون ماجراهایی که با پرسپولیس داشت، مدعی شد که پیش از امضای قرارداد یاسین سلمانی با پرسپولیس، در مورد او با یحیی صحبت کرده است.

سرمربی تیم امید با تاکید بر این موضوع گفت: اسم نمی‌برم که با چه کسی [در پرسپولیس] صحبت کردیم. ما رفاقت‌های زیادی داریم و آن شخص هم از مسئولان خود باشگاه بود. البته چرا نگوییم؟ خود آقای گل‌محمدی با من صحبت کرد. با توجه به اینکه من با یاسین صحبت کرده بودم، ایشان درباره شرایط او از من سوال کردند. من همان‌جا به آقای گل‌محمدی درباره یاسین گفتم و حتی درباره عمری هم خواهش کردم که با توجه به اینکه کمتر بازی می‌کند، این اتفاق (اجازه حضور در بازی‌های آسیایی) بیفتد که ما بتوانیم با همه قوا به سمت هانگژو برویم.

او در پاسخ به اینکه آیا گل‌محمدی به او اعلام‌ کرده بود بازیکنان باید برای بازی‌های لیگ قهرمانان برگردند، گفت: ما آنجا به هیچ عنوان در این مورد صحبت نکردیم و حتی زمانی که بازیکنان محترم پرسپولیس به هانگژو آمدند، من اصلا در جریان نبودم که توافق کردند برگردند. اصلا دلیلی برای این کار نمی‌دیدم که بازیکن بیاید یک بازی با مغولستان برایمان کند و برگردد.

رضا عنایتی همچنین در این خصوص افزود: مسیر هم هفت ساعت و وحشتناک و طولانی بود و شما می‌دانید برای هر یک یا دو ساعت پرواز، نیاز به سه روز ریکاوری دارد. حتی زمانی که یاسین سلمانی، عمری و آقای احمدی آمدند، من در بازی اول اصلا به آنها بازی ندادم و در بازی دوم هم به یکی از آنها ۵۰ دقیقه بازی دادم. دقیقه ۸۰ یاسین سلمانی به زمین آمد و دوباره پرواز کرد و در ادامه هم آن اتفاقاتی نباید می‌افتاد، افتاد و پرواز کردند رفتند.

دیدگاه‌ها