کد خبر : 1981115 | 29 آبان 1402 ساعت 10:00 | 3.5K بازدید | 7 دیدگاه

جوکوویچ: یکی از بهترین‌ فصل‌هایم را سپری کردم

نواک جوکوویچ پس از قهرمانی در تورنمنت فینال ATP این فصل را یکی از بهترین فصول دوران ورزشی خود دانست.

جوکوویچ: یکی از بهترین‌ فصل‌هایم را سپری کردم

به گزارش "ورزش سه"، و به نقل از تسنیم، نواک جوکوویچ شب گذشته در بازی فینال تورنمنت نهایی انجمن تنیس حرفه‌ای مردان جهان (ATP) یانیک سینر ایتالیایی را شکست داد و قهرمان شد.

تنیسور شماره یک جهان بعد از این موفقیت اظهار داشت: شکی نیست که این فصل به یکی از بهترین فصل‌های زندگی من تبدیل شده است. بسیار خوب است که آن را با پیروزی برابر یانیک سینر که در کشورش عالی بازی می‌کرد، به پایان برسانید. من به عملکردم در دیدار برابر آلکاراس و سینر که مسلماً دو بازیکن برتر حال حاضر جهان هستند، بسیار افتخار می‌کنم. من باید پیشرفت می‌کردم، باید خودم می‌بردم و انتظار نداشتم که آن‌ها پیروزی را به من بدهند. من این کار را کردم.

نواک جوکوویچ در پاسخ به این پرسش که انگیزه‌اش برای فصل آینده چیست، پاسخ داد: من همیشه بالاترین جاه‌طلبی‌ها و اهداف را دارم. هیچ چیز در سال آینده تغییر نخواهد کرد. انگیزه، به‌خصوص برای بزرگترین تورنمنت‌های ورزشی، هنوز وجود دارد. هنوز هم به من انگیزه می‌دهد که ادامه دهم. در پایان روز، مردم شما را در حال مسابقه در تورنمنت‌های بزرگ می‌بینند، اما هفته‌ها و ماه‌ها کار اختصاصی هر روز و هر هفته را نمی‌بینند که سعی می‌کنید فرم خود را بسازید تا بتوانید در جایی که به آن نیاز دارید، اوج بگیرید.

وی با اشاره به اهداف خود برای سال آینده اشاره کرد و گفت: طرز فکرم به‌مانند گذشته است و ادامه می‌دهم. نمی‌دانم سال آینده سال خوبی خواهم داشت یا نه، اما همان طراوت ذهن و به نوعی انگیزه آن را حفظ خواهم کرد.

دیدگاهها