کد خبر : 1981168 | 29 آبان 1402 ساعت 14:42 | 5.4K بازدید | 3 دیدگاه

اولتیماتومی در کار نیست و با قدرت ادامه می‌دهیم

آزاد: پورموسوی سابقه بخشیدن قراردادش را دارد

عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان با اشاره به برنامه این باشگاه، مدعی شد آن‌ها به هدف خود در پایان فصل با آرامش دست خواهند یافت.

آزاد: پورموسوی سابقه بخشیدن قراردادش را دارد

به گزارش "ورزش سه"، سهراب آزاد سخنگوی این باشگاه درباره وضعیت آبی‌پوشان در پایین جدول گفت: اجازه می‌خواهم گذری بزنم به فصل قبل و اینکه در پایان نیم فصل تیم ما با توجه به اینکه باید از شانزده تیم در بین دو تیم قرار می‌گرفتیم به نسبت آن دو سهمیه اصلا شرایط خوب و مناسبی نداشیم که خوشبختانه با اعتماد به سیروس پورموسوی و کادرفنی و حمایت‌های همه جانبه آقای محمدی مدیر عامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران از این تیم به لیگ برتر صعود کردیم.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل ما یک‌سری چالش‌ها و حاشیه‌هایی داشیم که زمان و فرصت‌ها رو از ما گرفت که الحمدالله با درایت و مدیریت جدید باشگاه آقای امید علی نجفی و همراهی همه عوامل با وی، همان‌طور که شاهد بودیم تیم بازی به بازی به  شرایط بهتری دست پیدا کرده، البته با توجه به نظر اکثر کارشناسان و مربیان تیم ما سوای نتیجه از نظر کیفی و فنی عملکرد بسیار مناسبی تا اینجای کار داشته، هر چند که به دلایل مختلف نتیجه مورد دلخواه رو کسب نکرده‌ایم ولی با امید به بازی‌های پیش رو موضوعات رو با حساسیت خاصی دنبال می‌کنیم.

1951715

وی درباره اینکه باشگاه چه عواملی را از میان داوری، کادرفنی و بازیکنان، برنامه‌ریزی سازمان لیگ و مدیریت باشگاه، در نتیجه نگرفتن تیم دخیل می‌داند، گفت: هر چند که می‌دانم تبعات داره، ولی اگر بخواهیم به عنوان یک فرد بی‌طرف پیگیر شویم، فقط کافی است به نظرات کارشناسان داوری که اعلام نظر کردن استناد کنیم، متوجه خواهیم شد که علی‌رغم همه تلاش‌ها و بازی‌های خوب و تماشاگرپسند این تیم چه عواملی باعث و بانی شرایط امروز این تیم و جایگاه فعلی آن در جدول رده‌بندی لیگ برتر هستند.

آزاد درباره حواشی روی نیمکت این تیم نیز با اشاره به توانایی‌های فنی و اخلاقی پورموسوی گفت: اولتیماتم چرا؟ پورموسوی یکی از سرمربیان با رزومه، با دانش و باشخصیت و سالم فوتبال استان و کشور است که در فصل قبل با پشتکار و درایتش باعث صعود تیم استقلال خوزستان به لیگ برتر شد. یقین داریم با مدیریت جدید باشگاه، آقای نجفی که اجازه کوچک‌ترین دخالتی به عوامل بیرونی، در ترکیب و ساختار تیم نمی‌دهند و حمایت‌های همه جانبه آقای محمدی مدیرعامل جوان و ورزش دوست گروه ملی و تغییرات مد نظر سرمربی در نیم فصل دوم محکم و استوار در لیگ برتر خواهیم ماند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان درباره اینکه عنوان شده بود، دلیل ادامه هم‌کاری با پورموسوی بالا بودن رقم قرارداد وی است، پاسخ داد: اصلاً اینگونه نیست، برای اینکه پورموسوی یکی از حامیان و دوست‌داران واقعی استقلال خوزستان است و یک‌بار هم با استعفای خود و باز گذاشتن دست مدیران باشگاه برای تعیین و تکلیف و انتخاب سرمربی جدید به دور از فکر کردن به مسائل مالی اقدام کرد، ضمن اینکه سابقه بخشیدن مبلغ قابل توجهی را از قراردادش در سال‌های بحرانی قبل باشگاه نیز دارد.

دیدگاهها