کد خبر : 1981181 | 29 آبان 1402 ساعت 15:41 | 16.6K بازدید | 35 دیدگاه

هوادار در پی ادامه روند امتیازگیری؛

یک مدعی جدید برای نیمه بالای جدول

هواداری‌ها روز جمعه پذیرای رقیبی خواهند بود که هرگز برابرش شکست را تجربه نکرده‌اند.

یک مدعی جدید برای نیمه بالای جدول

به گزارش "ورزش سه"، بنفش‌ها که روند امتیازگیری‌شان را از شهر سیرجان آغاز کرده‌اند، برابر قوهای انزلی در تهران می‌کوشند که چهارمین هفته بدون شکست در لیگ برتر را به ثبت برسانند.

محمود فکری و شاگردانش پس از نمایش تحسین برانگیز برابر استقلال در آزادی به سیرجان رفتند و برای نخستین‌بار در تاریخ باشگاه هوادار برابر گل گهر در خانه حریف به تساوی رسیدند و سپس برابر پیکان در تهران نیز به تساوی رسیدند. آن‌ها در دهمین هفته لیگ برتر نیز موفق به شکست نفتی شدند که پرسپولیس را هفته پیش از آن در آزادی متوقف کرده بود، تا روند صعودی بنفش پوشان پایتخت مشهود شود.

1956440

هواداری‌ها روز جمعه در حالی میزبان یکی از پدیده‌‌های بی‌چون و چرای فصل جاری لیگ برتر خواهند بود که در شش دیدار گذشته خود برابر انزلیچی‌ها در لیگ یک و لیگ برتر آمار چهار پیروزی، دو تساوی، هشت گل زده و سه گل خورده را به ثبت رسانده‌اند.

1956441

هوادار در پایان دهمین هفته لیگ برتر در جایگاه دهمی رقابت‌ها قرار گرفته است. رتبه‌ای که اگرچه محمود فکری بارها در طول فصل اشاره کرده که به بالاتر از آن و رتبه تک رقمی فکر می‌کند اما بهترین نتیجه بنفش‌ها از بدو تاسیس باشگاه بنفش پوش تهرانی به شمار می‌رود.

شاگردان محمود فکری تمرینات خود را کماکان و تا زمان آماده شدن مجموعه ورزشی خیریه عمل با روحیه‌ای بالا در مجموعه ورزشی هما پیگیری می‌کنند.

1956442

دیدگاهها