کد خبر : 1981182 | 29 آبان 1402 ساعت 15:47 | 11K بازدید | 8 دیدگاه

ربیعی: این نوجوانان را رها نکنید

سرمربی ذوب‌آهن ابراز امیدواری کرد تیم نوجوانان پس از جام جهانی نیز مورد توجه قرار بگیرد.

ربیعی: این نوجوانان را رها نکنید

به گزارش "ورزش سه"، محمد ربیعی درباره عملکرد تیم ملی نوجوانان در مسابقات جام جهانی عنوان کرد: در ابتدا به حسین عبدی، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال نوجوانان بابت عملکرد درخشان‌شان در این سه مسابقه تبریک می گویم. در این رده تقریبا بیش از ۳ سال است که از نظر مربیگری ثبات داشتیم و به کادر فنی اعتماد کردیم و جواب آن را نیز گرفتیم.

او ادامه داد: تفکرات من در این رده سنی فقط برد و باخت نیست، بلکه معتقدم باید ببینیم بازیکن را در چه رده سنی تحویل مربی داده‌ایم و چه پیشرفتی طی این مدت داشته و در آینده چقدر می‌تواند به تیم ملی فوتبال کمک کند.

سرمربی تیم ذوب‌آهن با بیان اینکه بازیکنان تیم ملی نوجوانان می‌توانند نویدبخش یک نسل خوب در آینده تیم ملی باشند، ابراز کرد: بدون تردید اکثر آن‌ها در چند سال آینده می‌توانند بازیکن سطح بالایی برای تیم ملی باشند چون درست آموزش دیده‌اند. ما وقتی برزیل را می‌بریم یعنی کار فوق‌العاده‌ای انجام شده است.

ربیعی تاکید کرد: بازیکنان برزیل از پایه فوتبال را به‌صورت حرفه‌ای آموزش می‌بینند تا زمانی که به‌عنوان لژیونر در تیم‌های مطرح اروپایی بازی می‌کنند. بنابراین، تیم ملی فوتبال نوجوانان تا امروز عملکرد خوبی داشته و از نظر نتیجه‌ای نیز امتیاز خوبی را کسب کرده‌ایم. به نظرم بعد از مسابقات جام جهانی این تیم نباید رها شود.

او اضافه کرد: باید شاکله اصلی این تیم و کادر فنی حفظ شود تا در آینده شاهد موفقیت‌های بیشتری از تیم نوجوانان باشیم و از همین بازیکنان پشتوانه‌های خوبی در آینده برای تیم ملی داشته باشیم. امیدوارم در بازی برابر مراکش نیز سربلند از زمین مسابقه بیرون بیایند.

دیدگاهها