کد خبر : 1981185 | 29 آبان 1402 ساعت 16:07 | 5.8K بازدید | 22 دیدگاه

آغاز فرآیند دریافت مجوز حرفه‌ای فصل آتی سپاهان

نخستین جلسه ستاد مجوز حرفه‌ای باشگاه سپاهان روز گذشته با حضور محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه و مسئولان بخش‌های مختلف باشگاه برگزار شد.

آغاز فرآیند دریافت مجوز حرفه‌ای فصل آتی سپاهان

به گزارش "ورزش‌سه"، در این جلسه علاوه بر محمدرضا ساکت مسئولان امور بین‌الملل، امور اماکن، حقوقی، امور قراردادها، ورزشگاه نقش جهان، امور مالی، امور فرهنگی، آکادمی فوتبال، تیم‌های فوتبال آقایان و بانوان، پایگاه قهرمانی و روابط عمومی باشگاه سپاهان نیز حضور داشتند. 

مدیرعامل باشگاه سپاهان در این جلسه، ضمن تقدیر از تلاش‌های انجام در جهت کسب گواهی مجوز حرفه‌ای فوتبال آقایان و بانوان در فصل جاری، این فرآیند را برای سال آتی حساس‌تر و سخت‌گیرانه‌تر بر شمرد و عنوان کرد: «نهادهای ناظر برای فصل پیش‌رو، فرمول‌های نظارتی دقیق‌تری نسبت به سال گذشته اتخاذ نموده‌اند و لازم است با دقتی بیش از پیش نسبت به کسب استاندارد‌ها اقدام شود.»

طبق طلاع رسانی روابط عمومی باشگاه سپاهان در ادامه این جلسه، برنامه آتی ستاد مجوز‌ حرفه‌ای برای حاضرین تشریح شده تا اقدامات لازم را برای دریافت مجوز مدنظر قرار بدهند.  

گفتنی است باشگاه سپاهان تنها باشگاه ایرانی است که در فصل جاری موفق شده دو گواهی مجوز حرفه‌ای در بخش فوتبال آقایان و بانوان از AFC دریافت نماید.

1956446
1956447
1956448

دیدگاهها