کد خبر : 1981249 | 30 آبان 1402 ساعت 03:22 | 14.5K بازدید | 2 دیدگاه

اخراج 100 هزار دلاری ستاره سابق لیگ برتر از زمین گلف!

یکی از ستاره‌های سابق لیگ برتر انگلیس فاش کرد که در حال حاضر از بازی در یکی از گران‌ترین زمین‌های گلف بریتانیا محروم شده است، زیرا اوایل سال جاری با رفتار مستی‌اش سران باشگاه را آزار می‌داد.

اخراج 100 هزار دلاری ستاره سابق لیگ برتر از زمین گلف!

به گزارش "ورزش سه"، جیمی بولارد، هافبک سابق ویگان، فولام و هال‌سیتی، 90 بازی در لیگ برتر برای این سه باشگاه بین سال‌های 2005 تا 2010 انجام داد. این بازیکن سابق 45 ساله همچنین سرگرمی‌های زیادی در خارج از زمین دارد، از جمله گلف، و همچنین قبلاً در باشگاه گلف زیبای سانینگدیل در برکشایر عضو بوده است، جایی که برای عضویت کامل 92 هزار پوند هزینه دارد، با هزینه اضافه سالانه 9500 پوند که به طور کلی بیش از 100 هزار پوند سالانه هزینه دارد.

1956552

اما او در مصاحبه‌ای کنار استفن هندری، اسطوره اسنوکر گفت: "من اجازه ندارم دوباره بروم. در حالت طبیعی نبودم و زیاده‌روی کرده بودم. در همان وضعیت به توپ‌های زمین آسیب زدم. چقدر هم که این چیزها آنجا گران هستند. آنها هم من را دائمی بیرون کردند و حق عضویتم را هم پس ندادند. واضح است که کار درستی نکردم، بنابراین عذرخواهی می‌کنم. اگر مسئولان و اعضای سانینگدیل در حال تماشا هستند، من عذرخواهی می‌کنم ولی واقعاً می‌خواهم به زمین شما برگردم."

بولارد بازیکن بااستعدادی بود که به خاطر حواشی این‌چنینی‌اش مشهور شد و پیشرفتش هم متوقف شد. او برای اولین بار با ویگان در سال 2005 پس از به لیگ برتر صعود کرد و یک سال بعد به فولام پیوست. پس از سپری کردن دو سال در کریون کوتیج، او به هال نقل مکان کرد. او حالا در نقش مجری در برنامه‌های مختلف فعالیت دارد.

دیدگاهها