کد خبر : 1981274 | 29 آبان 1402 ساعت 22:57 | 21.3K بازدید | 13 دیدگاه

اولدترافورد دارد روی سر یونایتدها خراب می‌شود!

هواداران منچستریونایتد در یک بازی اخیر با افتادن بخشی از سقف اولدترافورد روی آنها شوکه شده بودند.

اولدترافورد دارد روی سر یونایتدها خراب می‌شود!

به گزارش "ورزش سه"، روز یکشنبه تیم زنان منچستریونایتد هم مثل تیم مردان در دربی خانگی شکست سختی را متحمل و با نتیجه 3-1 مغلوب منچسترسیتی شدند. یونایتد در این بازی با یک پنالتی به موقع توسط کاپیتان کتی زلم پیش افتاد، اما گل‌های جیل روورد، خدیجه شاو و لورن همپ کام بک خوردند و شکست خانگی را پذیرا شدند.

1956601

برای تکمیل تیره روزی هواداران یونایتد، قسمت‌هایی از سقف بتنی ورزشگاه بر سر هواداران فرو ریخت. یکی از این طرفداران در ایکس نوشت: "اگر به دلیل دیگری نیاز دارید که اولدترافورد واقعاً در حال سقوط است... قطعات سقف بلوک N2401 در بازی امروز زنان تیم بر سر دو طرفدار سقوط کرد... نمایش حقیقی افتضاح بودن ما." سقف این ورزشگاه سال‌هاست که چکه می‌کند و یک منبع سرگرمی دائمی برای هواداران رقیب است که از نقره داغ کردن هواداران یونایتد در شرایط وخیم این استادیوم تاریخی لذت می‌برند.

مدتی است که هواداران یونایتد امیدوار به بازسازی استادیوم تاریخی خود یا انتقال به ورزشگاه جدید هستند. آنها با خبر آمدن سر جیم رتکلیف خوشحال شدند، اما به نظر می‌رسد که یک استادیوم جدید جزء برنامه‌های او برای باشگاه نیست. میلیاردر بریتانیایی در آستانه خرید 25 درصد از سهام باشگاه و در دست گرفتن کنترل تصمیمات عملیاتی این باشگاه است. او قرار است 245 میلیون پوند برای زیرساخت سرمایه‌گذاری کند، زیرا یونایتد تلاش می‌کند تا با تاتنهام و منچسترسیتی در زمینه استادیوم باکیفیت رقابت کند.

دیدگاهها