کد خبر : 1981285 | 30 آبان 1402 ساعت 06:28 | 42.8K بازدید | 18 دیدگاه

حمله به آرتتا: تو آبروی آرسنال را بردی!

دیوید دین، مدیر سابق آرسنال، از رفتارهای میکل آرتتا و اعتراض او به داوری‌ها در لیگ برتر به شدت انتقاد کرد.

حمله به آرتتا: تو آبروی آرسنال را بردی!

به گزارش "ورزش سه"، آرتتا در جریان شکست ۰-۱ تیمش برابر نیوکسل از تصمیم کمک داور ویدیویی در قبول این گل انتقاد شدیدی کرد و حالا اتحادیه فوتبال انگلیس محرومیتی را برای او در نظر گرفته است.
کمک داور ویدیویی رو این صحنه سه مورد بیرون رفتن توپ از زمین، قرار گرفتن بازیکن نیوکسل در آفساید و خطای احتمالی روی گابریل را بررسی کرد و در نهایت این گل را پذیرفت و همین موضوع خشم سرمربی توپچی‌ها را به همراه داشت.
دین در گفت‌وگو با تاک اسپورت درباره رفتار آرتتا در واکنش به این اتفاق اظهار داشت: "شاید این گل نباید پذیرفته می‌شد اما جو آن بازی بسیار احساسی بود و این اتفاقات هم رخ داده است. باید زندگی کرد و از چنین شرایطی به خوبی درس گرفت.
شاید اگر من بودم مربی را به کناری می‌کشیدم و به او تذکر می‌دادم، اما در عین حال نباید سرمربی تیم را جلوی همه کوچک کرد. من در آن بازی در ورزشگاه بودم و دیدم که آرتتا احساس می‌کند همه علیه او هستند. 

1956625

اما واقعیت این است که این دیدار با وقت‌های اضافه ۱۰۱ دقیقه بود و ما در طول ۱۰۱ دقیقه فوتبال تنها یک شوت در چارچوب داشتیم. بنابراین نمی‌توان گفت که این تیم شایسته پیروزی بود. واقعیت همین است.
باید روند مشخصی برای برخورد و کنار آمدن با این اتفاقات داشت و من فکر می‌کنم این برخوردها تا حدی غیرضروری است. این رفتار آرتتا به وجهه و آبروی باشگاه آرسنال ضربه می‌زند."

دیدگاهها