کد خبر : 1984140 | 11 آذر 1402 ساعت 23:22 | 33.9K بازدید | 25 دیدگاه

بوفون: هم‌گروه‌ شدن با ایتالیا خوشحالی ندارد!

جانلوئیجی بوفون، اسطوره ایتالیا، معتقد است گروه سختی برای آتزوری در مسابقات یورو شکل گرفته اما بقیه تیم‌ها از همگروه شدن با ایتالیا خوشحال نیستند.

بوفون: هم‌گروه‌ شدن با ایتالیا خوشحالی ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، مسابقات یورو 2024 امشب قرعه کشی شد و تیم ملی فوتبال ایتالیا با تیم‌های آلبانی، اسپانیا و کرواسی همگروه شد.

جانلوئیجی بوفون درباره قرعه ایتالیا در جام ملت‌های اروپا گفت: "به عنوان قهرمان به این مسابقات می‌رویم. با حضور در سید چهارم، متحمل قرعه سختی شدیم. این کمی شبیه گروه 2012 ما همراه با اسپانیا، کرواسی و ایرلند است. در آن گروه ما به عنوان تیم دوم صعود کردیم. این دوره اما چهار تیم برتر سوم هم صعود خواهند کرد، پس شانس داریم. ما نگران هستیم، اما فکر نمی‌کنم بقیه تیم‌های گروه‌مان هم از خوشحالی به هوا بپرند."

بولت سرشاخهکدام تیم‌ها از ایتالیا قوی‌تر هستند؟

از امروز تا ماه ژوئن، ایتالیا فرصت رشد و پیشرفت بیشتر را خواهد داشت. به عنوان ظرفیت تیم‌ها از طریق بازیکنان، 3-4 تیم بهتر از ما هستند، اما به عنوان یک تیم و بازیکنانی که در زمین وحدت فکری داشته باشند، نمی‌دانم چند تیم از ما قوی‌تر خواهند بود.

1961577

بولت سرشاخهاولین بازی مقابل آلبانی؟

این یک بسیار حساس خواهد بود. معتقدم بهتر و صادقانه‌تر است که کاری را برعکس انجام ندهیم. باید حواسمان به آلبانی باشد. نباید به این فکر کنیم که شکست با تساوی مقابل آلبانی برای ما چه وضعیتی را رقم می‌زند. آلبانی ارزش‌های قابل توجهی دارد و آن‌ها را نشان داده است.

بولت سرشاخهوضعیت گروه؟

ما قرار است در گروهی بازی کنیم که به نظر من زیباست، که برای بازیکنان، همه ما و هواداران هیجان انگیز خواهد بود. نمی‌توانیم خیلی از تیم‌های حاضر در گروه راضی باشیم، اما فکر می‌کنم برای بقیه هم حضور ایتالیا در این گروه خوشحال کننده باشد.

دیدگاهها