کد خبر : 1984345 | 12 آذر 1402 ساعت 19:54 | 12.6K بازدید | 17 دیدگاه

اندو + ترنت، سوپرگل‌های تمام‌نشدنی برای سه امتیاز

لیورپول 4 - فولام 3: درام ترسناک آنفیلد با پایان خوش

لیورپول در یک بازی تماشایی مقابل فولام با نتیجه 4-3 برنده شد و 3 امتیاز را کسب کرد.

لیورپول 4 - فولام 3: درام ترسناک آنفیلد با پایان خوش

به گزارش "ورزش سه"، بازی بین تیم‌های لیورپول و فولام در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس امشب با نتیجه پرگل 4-3 به پایان رسید. این دیدار جذاب و تماشایی آغاز شد و نیمه اول دو تیم در ارائه بازی چشم‌نواز رقابت نزدیکی داشتند.

ویدئو: 318354

بازی با حملات لیورپول از ابتدای آغاز شد که دقیقه 8 بازی لوئیز دیاز با برند لنو برخورد کرد و محمد صلاح موفق شد توپ سرگردان را به گل تبدیل کند. این گل مردود اعلام شد و به دلیل برخورد مهاجم لیورپول با این دروازه‌بان بازی برای چندین دقیقه متوقف شد تا او مورد مداوا قرار بگیرد.

1961923

اولین گل این بازی سهم لیورپول بود. ترنت الکساندر آرنولد دقیقه 20 روی ضربه ایستگاهی نزدیک به محوطه جریمه با شوت دیدنی پای راست تیرک افقی دروازه حریف را به لرزه درآورد و توپ را وارد دروازه کرد.

1961924

قرمزها از به ثمر رسیدن این گل خوشحال بودند که ناگهان اشتباه کوئمین کلهر موجب شد حریف به گل تساوی برسد. 4 دقیقه بعد از گل تماشایی آرنولد، هری ویلسون موفق شد روی پاس آنتونی رابینسون توپ را از بین پاهای کلهر عبور بدهد و بازی را به تساوی بکشاند.

1961925

لیورپول از این گل شوکه نشد و به حملاتش ادامه داد تا به دومین گل برسد. گل دوم هم مانند گل اول زیبا و چشم نواز بود. دقیقه 38 روی دفع ناقص مدافعان، الکسیس مک آلیستر توپ را کنترل کرد و با ضربه تماشایی والی توپ را به گوشه دروازه فولام چسباند.

لیورپول امیدوار بود نیمه اول را با برد پشت سر بگذارد که کنی تته گل تساوی را وارد دروازه کرد. ضربه سر رائول خیمنز روی ارسال کرنر با اشتباه مدافعان لیورپول به کنی تته رسید که در یک‌قدمی دروازه توپ را به گل تبدیل کرد. این گل مورد بررسی VAR قرار گرفت و سپس تایید شد.

یورگن کلوپ و تیمش خوش‌شانس بودند که نیمه اول بازنده به رختکن نرفتند. اشتباه کلهر روی دفع ضربه سر پالینیا موجب شد تیم ریم به راحتی دروازه را باز کند اما به دلیل آفساید VAR این گل را مردود اعلام کرد تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد‌.

لیورپول نیمه دوم را خوب شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی داروین نونیز دو موقعیت گلزنی خوب را از دست داد. دقیقه 53 او با پاس محمد صلاح صاحب موقعیت شد که شوت او با برخورد با تیر افقی راهی اوت شد.

چند دقیقه او با پاس رو به جلوی صلاح در محوطه جریمه با دروازه‌بان تک به تک شد که ضربه‌اش بی‌دقت از کنار دروازه به بیرون رفت.

فولام که متوجه شد مهاجمان لیورپول دقت زیادی برای گلزنی در بازی امشب ندارند از فرصت استفاده کرد و دقیقه 80 سومین گل را به ثمر رساند.

1961927

دقیقه 80 کوردوا-رید روی ارسال کوتاه کایرنی موفق شد دور از دستان کلهر توپ را با ضربه سر وارد دروازه کند.

لیورپول تمام نیمه را سپری کرد تا در دقایق پایانی بازگشت عجیبی به بازی داشته باشد، واتارو اندو در دقیقه 87 بازی را به تساوی رساند. او پاس به عقب صلاح را نزدیک به محوطه جریمه را با ضربه پای راست به گوشه دروازه حریف فرستاد.

1961921

همین گل انگیزه زیادی برای لیورپول شد تا گل چهارم را یک دقیقه بعد به ثمر برساند. با از سرگیری بازی پس از گل تساوی لیورپول، دفاع فولام دفع ناقصی روی ضربه بلوکه شده کود خاکپو داشت. این توپ به آرنولد رسید و او پس از کنترل آن دبل کرد تا تیمش را پیش بیندازد.

بازی در لحظات پایانی با هیجان دنبال شد و پس از 7 دقیقه وقت اضافه لیورپول موفق شد این برتری را حفظ کند تا سه امتیاز حساس را در نهایت کسب کند.

دیدگاه‌ها