کد خبر : 1985136 | 16 آذر 1402 ساعت 03:45 | 42.6K بازدید | 9 دیدگاه

مارکوس تورام:

جز کچلی امیدوارم بقیه ویژگی‌هایم به پدرم برود!

مارکوس تورام، ستاره اینتر، می‌گوید از پدرش برای پیوستن به اینتر مشورت گرفته و امیدوار است به جز کچلی در همه چیز به او شبیه باشد.

جز کچلی امیدوارم بقیه ویژگی‌هایم به پدرم برود!

به گزارش "ورزش سه"، این بازیکن 26 ساله برای اینتر 6 گل و 10 پاس گل در 19 بازی رسمی برای اینتر در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا ثبت کرده است. ملی پوش فرانسوی در ابتدا در آستانه انتقال به اینتر قرار داشت، اما یک مصدومیت جدی قرارداد او را به تعویق انداخت و او در نهایت پس از پایان قراردادش با بروسیا مونشن گلادباخ به عنوان بازیکن آزاد به آبی‌های میلان پیوست.

تورام به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: "دو سال پیش، قبل از اینکه آسیب ببینم، با پیرو آوسیلیو صحبت کرده بودم. او من را به عنوان یک مهاجم نوک می‌دید و این چیزی بود که باعث شد فکر کنم اینتر انتخاب درستی است."
او درباره همکاری با لائوتارو مارتینز گفت: "لائوتارو بهترین مهاجم جهان است. هرکسی که در کنار او بازی کند مشکلی برای گلزنی نخواهد داشت. این یک تجربه جدید برای من است، یک شهر و یک لیگ جدید و من سعی می‌کنم در تک تک ثانیه‌ها آموزش ببینم و لذت ببرم. چیزی که بیشتر از همه در مورد این تیم مرا مسحور می‌کند این است که همه با هم کنار می‌آیند و از گذراندن وقت با یکدیگر لذت می‌برند. دیدنش دوست داشتنی است."

1963334

انتظارات بیشتری از بازیکنی با نام خانوادگی تورام وجود دارد، به خصوص در سری آ که پدرش برای پارما و یوونتوس بازی می‌کرد.

او در مورد این فشارها توضیح داد: "ما رابطه پدر و پسری معمولی داریم. او با من صحبت می‌کند که چگونه در زندگی‌ام، در فوتبالم و هر جایی که باید پیشرفت کنم. او واقعاً به من کمک کرد تا تبدیل به فردی شوم که امروز هستم. بهترین توصیه‌ای که او در کودکی به من کرد این بود که کاری را انجام دهم که دوست دارم و از هر لحظه لذت می‌برم. او به من احترام و اهمیت این را یاد داد که ما همه مثل هم هستیم، همه ما باید با هم خوب زندگی کنیم. او برای پیوستن به اینتر هم به من توصیه داد که در حال حاضر از آنها بسیار راضی هستم. امیدوارم بتوانم شبیه او باشم."

با این حال، یک منطقه وجود دارد که مارکوس امیدوار است راه پدر مشهورش را دنبال نکند. "پدر من دیگر مو ندارد، بنابراین من نگران آن ژن هستم!"

دیدگاه‌ها