کد خبر : 1985559 | 17 آذر 1402 ساعت 23:25 | 11.3K بازدید | 27 دیدگاه

تغییرات مثبتی در تیم ما ایجاد شده است؛

رحمتی: از فردا یک نساجی جدید می‌بینید

مهدی رحمتی می‌گوید فشار بازی‌های آسیایی به نساجی آسیب زده بود اما شرایط این تیم از فردا تغییر خواهد کرد.

رحمتی: از فردا یک نساجی جدید می‌بینید

به گزارش ورزش سه، مهدی رحمتی امروز در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر حاضر شد و درباره شرایط نساجی گفت: در وقفه‌ای که در لیگ برتر وجود داشت، ما در جام باشگاه‌های آسیا حاضر بودیم و سعی کردیم به لحاظ روحی، روانی و بدنی خودمان را تقویت کنیم‌. تغییرات خوب و مثبتی در تیم اتفاق افتاده است. دو بازی بین‌المللی خیلی خوب و یک بازی دوستانه خیلی خوب با تیم پرسپولیس داشتیم.

او با اشاره به دیدار فردای نساجی ادامه داد: لیگ، فردا برای ما استارت می‌خورد؛ هم من و هم همه بازیکنان می‌دانیم که فردا یک بازی خانگی داریم و برابر هواداران عزیزمان بازی می‌کنیم. مطمئنا با تمام توان و تمرکزمان در بازی فردا برابر تیم خوب استقلال خوزستان حاضر خواهیم شد. انشالله که با حمایت خوب هواداران‌مان بتوانیم به چیزی که مدنظر خودمان و تیم است، برسیم.

سرمربی نساجی درباره نتایج این تیم در بازی‌های آسیایی عنوان کرد: من یک فلش بک کوتاه به بازی‌های آسیایی می‌زنم. شما می‌توانید شرایط دو تیم دیگر ایرانی که در آسیا بودند، رصد کنید. هم تیم پرسپولیس و هم تیم سپاهان، به لحاظ بازیکنی از ما بهتر هستند و به لحاظ بودجه‌ای هم بیشتر از ما هزینه کردند اما ما توانستیم در جام باشگاه‌های آسیا در گروهی که هم قهرمان ازبکستان، هم قهرمان هند و هم قهرمان آسیا در آن حاضر بودند، ۶ امتیاز بگیریم. تیم پرسپولیس ۸ امتیاز کسب کرده و تیم سپاهان ۱۰ امتیاز. اگر ما سه تیم را به لحاظ بودجه و بازیکن با یکدیگر مقایسه کنیم، می‌بینید که ما در اولین دوره حضور در جام باشگاه‌های آسیا عملکرد خیلی خوبی داشتیم.

1962959

او ادامه داد: در بازی‌هایی که نتیجه را باختیم، از پیش بازنده یا بازنده سرافکنده نبودیم. بازی‌های خوب و قابل قبولی را در جام باشگاه‌های آسیا برگزار کردیم اما کم تجربگی، مصدومیت و نبود VAR در ایران و تجربه نکردن این شرایط در فوتبال خودمان، در آسیا به ما لطمه زد. شما دیدید که ما از سه اتفاق VAR لطمه خوردیم و فقط در بازی با الهلال این اتفاق رخ نداد که آن هم خیلی واضح بود و من تعجب کردم که اصلا چرا داور پنالتی گرفت.

رحمتی با اشاره به تغییرات مدیریتی باشگاه نساجی عنوان کرد: جا دارد همینجا از زحمات آقای درودگر تشکر کنم که از اول سال کنار تیم نساجی بودند. ایشان واقعا برای من زحمت کشیدند و هیچ چیزی کم نگذاشتند و هر چیزی در توان‌شان بود، در طبق اخلاص گذاشتند. نمی‌توانم به آقای بایندریان خوشامد بگویم، چون ایشان سال‌هاست که در این باشگاه حضور دارند و در سیستم وارش هستند. انشالله بتوانیم در ادامه راه اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

وی با اشاره به فشار مسابقات نساجی اظهار داشت: من از روز اول هم می‌گفتم مطمئنا فشار بازی‌های آسیایی به تیم ما که بازیکن کم داریم، آسیب خواهد زد و شما هم این موضوع را در لیگ و جام باشگاه‌های آسیا به وضوح دیدید اما دیگر این پروسه تمام شد و از فردا با تمرکز و قدرت کامل در مسابقات حاضر می‌شویم و قول می‌دهم تیم دیگری را در بازی‌های لیگ خواهید دید. انشالله از بازی فردا استارت می‌زنیم.

1950388

سرمربی نساجی در خصوص شرایط استقلال خوزستان گفت: استقلال خوزستان یک تیم خیلی خوب است و فکر می‌کنم در بازپس‌گیری توپ جزو دو یا سه تیم برتر ایران باشد. این تیم کادرفنی و بازیکنان جوان خیلی خوبی دارد و فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی شود. انشالله به لطف خدا و همت بچه‌ها و دعا و حمایت هواداران بتوانیم به نتیجه مدنظرمان برسیم.

رحمتی درباره تغییرات و عملکرد خوب نساجی در بازی با الهلال گفت: در‌ پنج سال گذشته که تیم نساجی در لیگ برتر حضور داشته، هیچ بازیکنی تولید نکرده که از پایه‌های نساجی بیاید و در تیم بزرگسالان در لیگ برتر بازی کند. فکر می‌کنم تعداد کمی بازیکن بوده‌اند اما امسال به وضوح می‌بینید که این بازیکنان در جام باشگاه‌های آسیا در ترکیب فیکس تیم کار می‌کنند و زمان می‌برد تا تجربه لازم را کسب کنند. با اضافه شدن آقای رضایی به کادرفنی ما، تغییراتی در سبک و شیوه بازی ما ایجاد شده و با هم‌فکری‌هایی که داشتیم، سعی کردیم پلن‌های جدیدی را به کارمان اضافه کنیم. مطمئنا چیزی که شما در بازی الهلال دیدید، تغییراتی بود که در بازی مومبای سیتی هم بود. در بازی دوستانه با پرسپولیس هم ما این تغییرات را داشتیم و سعی کردیم در این مدت کوتاه برای بازیکنان جا بیندازیم.

او در پایان گفت: خودتان دیدید من در کنفرانس خبری‌ام بارها و بارها گفتم تمرکز و تمرکز و مطمئن باشید ما در طول هفته هم این را به بازیکنان می‌گوییم. بحث بازی الهلال جداست اما در آن شرایط و استادیوم و آن جو و گل خوردن برابر آن بازیکنان در دقیقه ۳ برای نساجی خوب نیست. انشالله از فردا بازیکنان و کادر سعی می‌کنیم با فوکوس کامل برویم که از این اتفاقات جلوگیری کنیم. مطمئنا دیگر این اتفاقات برای ما پیش نخواهد آمد.

دیدگاهها