کد خبر : 2000207 | 17 بهمن 1402 ساعت 14:25 | 8.8K بازدید | 0 دیدگاه

نصف راه طی شد: یک قدم نزدیک‌تر به فینال

تیم والیبال سایپا با شکست ذوب‌آهن اصفهان در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر زنان در یک قدمی فینال این رقابت‌ها قرار گرفت.

نصف راه طی شد: یک قدم نزدیک‌تر به فینال

به گزارش "ورزش سه"، در دور رفت این رقابت‌ها تیم سایپا تهران در سالن فدراسیون والیبال میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود و سه بر یک حریف را شکست داد تا نخستین برد شیرین را در مرحله نیمه نهایی به دست آورد و تنها یک گام تا فینال فاصله داشته باشد.

شاگردان نیلوفر حجتی در تیم سایپا در ست سوم این مسابقه 26 بر 24 مغلوب میهمان خود شدند اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازات 25 بر 18، 25 بر 11 و 25 بر 23 حریف را شکست دادند تا در دور برگشت کار آسان‌تری برابر ذوب آهن داشته باشند.

با این شکست میترا شعبانیان سرمربی تیم ذوب آهن در دور برگشت باید به فکر جبران این نتیجه و تساوی بردها با حریف تهرانی باشد تا شاید بتواند در بازی سوم حریف صدر جدولی خود را شکست دهد.

سایپا تهران در پایان مرحله مقدماتی با 11 برد، یک شکست و کسب 33 امتیاز در جایگاه نخست جدول ایستاد و ذوب آهن اصفهان هم با 6 برد و 19 امتیاز رتبه چهارم را به دست آورد و آخرین سهمیه حضور در مرحله نیمه نهایی را از آن خود کرد. لیلی توکلی به عنوان نماینده سازمان لیگ و فائزه جعفری شیرازی به عنوان ناظر فنی و داوری در این مسابقه حضور داشتند.

هدیه صابری داور اول و ماندانا مطیعی داور دوم این دیدار بودند که به مدت 121 دقیقه طول کشید و 110 نفر تماشاگر داشت. ست چهارم این دیدار دو کارت زرد و قرمز هم داشت که پوران زارع از تیم سایپا کارت زرد و شبنم علیخانی از سایپا کارت قرمز دریافت کردند.

دور برگشتت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر زنان سال 1402 روز دوشنبه 23 بهمن با دو دیدار در شهرهای اصفهان و تهران پیگیری خواهد شد و نارنجی‌پوشان سایپا در اصفهان به مصاف ذوب‌آهن می‌روند. تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و سایپا تهران سال 1401 عنوان مشترک سومی لیگ برتر زنان را کسب کردند.

دیدگاهها