کد خبر : 2000511 | 18 بهمن 1402 ساعت 18:40 | 2.3K بازدید | 0 دیدگاه

آغاز هفته بیستم با پیروزی مدافع عنوان قهرمانی؛

شهدابی‌ها در رتبه دوم ماندند

تیم والیبال شهداب یزد در نخستین دیدار هفته بیستم لیگ برتر مردان موفق به شکست پیکان تهران شد.

شهدابی‌ها در رتبه دوم ماندند

به گزارش "ورزش سه"، هفته هفتم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز با هفت دیدار در شهرهای اردکان، تهران‌ (دو‌ مسابقه)، اصفهان، گرگان، سیرجان و رفسنجان پیگیری می‌شود.

در نخستین دیدار این هفته، شهداب یزد میهمان پیکان تهران در سالن فدراسیون والیبال بود، تیمی که با 12 برد و 37 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار داشت و با شکست سه بر یک پیکان این رتبه را برای خود تثبیت کرد و 40 امتیازی شد.

پیکانی‌ها که در ست سوم 27 بر 25 به پیروزی رسیدند در ست‌های اول، دوم و چهارم این مسابقه با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 21 و 25 بر 23 نتیجه را واگذار کردند تا نهمین شکست فصل خود را تجربه کنند.

این مسابقه 120 دقیقه طول کشید و 300 نفر تماشاگر داشت. دیدار رفت دو تیم نیز پنجم آذرماه در یزد سه بر یک به سود شهداب به پایان رسید تا شاگردان محمدرضا تندروان برای دومین‌بار این تیم را شکست دهند.

خلیل یگانه مجد، محمد شاهمیری، مرتضی اکرمی و مجتبی بیداریان به ترتیب به عنوان نماینده سازمان لیگ، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

پنج دیدار دیگر این هفته از ساعت 16 آغاز شده است و سالن فدراسیون از ساعت 18 شاهد برگزاری آخرین مسابقه هفته بیستم لیگ برتر مردان بین دو تیم سایپا تهران و شهرداری ارومیه خواهد بود.

دیدگاهها