کد خبر : 2000637 | 19 بهمن 1402 ساعت 08:48 | 7.4K بازدید | 0 دیدگاه

رسمی: رونمایی از میزبان پلی‌آف لیگ برتر والیبال

سازمان لیگ فدراسیون والیبال در نامه‌ای به باشگاه‌های لیگ برتری دو پیشنهاد برای برگزاری مرحله حذفی این رقابت‌ها اعلام کرد.

رسمی: رونمایی از میزبان پلی‌آف لیگ برتر والیبال

به گزارش "ورزش سه"، سازمان لیگ فدراسیون والیبال در نامه‌ای به مدیران باشگاه‌های لیگ برتر والیبال مردان ایران در سال 1402 اعلام کرد:
«با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، و عدم تعیین میزبان مسابقات باشگاه‌های آسیا از سوی کنفدراسیون آسیا و کمبود زمان مناسب جهت انجام اقدامات منجر به معرفی و حضور قهرمان لیگ برتر برای حضور در این مسابقات، همچنین فشردگی برنامه تیم ملی به منظور حضور شایسته در لیگ ملت‌ها، سازمان لیگ در راستای بازنگری ضروری نسبت به تقویم برگزاری مسابقات لیگ برتر این فصل دو پیشنهاد را جهت برگزاری ادامه مسابقات به حضورتان ارسال می‌‌کند. خواهشمند است نسبت به انتخاب یکی از دو روش ذیل حداکثر تا روز شنبه 21 بهمن ماه سال جاری اقدام فرمایید.

1) برگزاری مسابقات هفته ۲۶ در تاریخ یکشنبه 6 اسفند و برگزاری مسابقات دور اول پلی‌آف (یک چهارم) در تاریخ‌های ۲۳ الی 28 اسفندماه و نیمه نهایی در تاریخ‌های ۵ ، ۷ و ۹ فرودین ماه سال ۱۴۰۳ و فینال 15، 17 و 19 فروردین ماه.

۲) مسابقات دور برگشت طبق تقویم اعلام شده، برگزار شود و رقابت‌های پلی‌آف (یک چهارم) در تاریخ‌های 5 و 6 فروردین ماه و 9 فرودین ماه نیمه‌نهایی و فینال 15 فروردین ماه 1403 بصورت تک بازی (تمام مراحل پلی‌آف) برگزار گردد.

ضمنا یادآور می‌شود براساس تصمیم فدراسیون تمامی مسابقات پلی‌آف و پلی‌اوت به صورت متمرکز در تهران سالن فدراسیون (پلی‌آف) و خانه والیبال (پلی‌اوت) برگزار خواهد شد.

دیدگاهها