کد خبر : 2000657 | 19 بهمن 1402 ساعت 11:15 | 14.3K بازدید | 7 دیدگاه

میثم صالحی برنده یک جنگ روانی شد؛

قهرمانی می‌خواهیم اما بازی ایران و قطر را هم ببینید

محمدرضا تندروان درباره رمز و راز تحول شهداب یزد در هفته‌های اخیر صحبت کرده است.

قهرمانی می‌خواهیم اما بازی ایران و قطر را هم ببینید

به گزارش "ورزش سه"،  شهداب یزد روز گذشته و در ادامه روند فوق العاده خود طی هفته‌های اخیر موفق شد پیکان تهران را هم شکست دهد تا علاوه بر تثبیت جایگاه خود در رتبه دوم نشان دهد که انگیزه‌های زیادی هم برای تکرار سه باره قهرمانی دارد.

محمدرضا تندروان، سرمربی شهداب، درباره تحول این تیم در هفته‌های اخیر به ورزش سه گفت: "هر مربی باید برای کل لیگ برنامه‌های خود را تعیین کند. البته که برای نیم فصل اول هم همیشه برنامه‌هایی هست، اما در نیم فصل دوم است که شاید آن بلوغ تاکتیکی اتفاق می‌افتد. ما در نیم فصل اول در یکی دو قسمت مشکل داشتیم که با جذب یکی دو بازیکن دستمان باز شد که بتوانیم از نفراتمان بهتر استفاده کنیم."

تندروان ادامه داد: "بازیکنان ما همه در سطح بین‌المللی درخشیدند و بازی کردند. همه آنها پای کار آمدند و توانستیم در این هفت هفته اخیر شرایط را تغییر دهیم. برای میثم صالحی هم خوشحالم که بعد از مصدومیت پیروز این جنگ روانی شد و حالا نمایش‌های خوبی ارائه می‌دهد که امیدوارم تداوم داشته باشد. وقتی یک نقصانی در تیم حل می‌شود بقیه هم می‌توانند بهتر بازی کنند. ما هفت هفته اخیر خوب بودیم ولی باید شش هفته دیگر ادامه دهیم تا به بهترین شکل راهی پلی‌آف شویم. "

تندوران درباره شانس شهداب برای قهرمانی گفت: "وقتی شما شخصیت تیمی‌تان را با تفکر قهرمانی می‌بندید، قاعدتا تیم نیز با همین ایده وارد مسابقات می‌شود. اما ورزش و مخصوصا والیبال واقعا غیر قابل پیش‌بینی است. شما دیدید که همه فکر می‌کردند ما در فوتبال قطر را می‌بریم و فینالیست و قهرمان می‌شویم. همه اتفاقات در ورزش وجود دارد و باید بازی به بازی جلو برویم. تیم برای بازی‌های خوب هم‌قسم است، ولی در نهایت نتایج غیرقابل پیش‌بینی است."

سرمربی شهداب درباره امکانات و مدیریت عالی این باشگاه نیز گفت: "مگر می‌شود بدون مدیریت درست بتوانید از زیرمجموعه خود انتظار کار درست داشته باشید. قطعا مدیریت باشگاه شهداب یکی از مهمترین دلایل موفقیت ما بوده است. ما در بحث پرداختی مالی، امکانات، سفرها و از همه مهم‌تر سالن استاندارد در سطح بالایی هستیم. در واقع همه چیزهایی که نیاز است را از نظر سخت افزاری و مدیریت در اختیار داریم و از این نظر بهترین ایران هستیم. امیدوارم مجموعه‌هایی مثل شهداب بیشتر شوند و خود این باشگاه نیز برای والیبال حفظ شود."

دیدگاهها