کد خبر : 2000886 | 20 بهمن 1402 ساعت 13:03 | 6.2K بازدید | 1 دیدگاه

یک‌ جلسه محرومیت تعلیقی برای کاپیتان تیم ملی

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال رای خود را در خصوص حواشی دیدار تیم‌های پاس گرگان و فولاد سیرجان ایرانیان اعلام کرد.

یک‌ جلسه محرومیت تعلیقی برای کاپیتان تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، نشست کمیته انضباطی در خصوص حواشی دیدار مورخ 8 بهمن میان تیم‌های پاس گرگان و فولاد سیرجان ایرانیان از سری مسابقات لیگ برتر والیبال مردان با حضور نمایندگان دو باشگاه و اعضای کمیته روز دوشنبه 16 بهمن‌ماه برگزار و رای زیر صادر شد:

«جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور اعضاء به تاریخ 16 بهمن 1402 در وقت مقرر برای رسیدگی به حواشی دیدار مورخ 8 بهمن بین تیم‌های پاس گرگان و فولاد سیرجان از مسابقات لیگ برتر والیبال سال 1402 تشکیل شده است. آقای سعید شیرود به نمایندگی از باشگاه پاس گرگان در جلسه حاضر هستند. آقای محمدرضا شریف‌پور سرپرست باشگاه فولاد سیرجان به نمایندگی از باشگاه در جلسه حضور دارد. ابتدا گزارش ناظر مسابقه که متضمن رفتار ناشایست برخی تماشاگران منتسب به تیم پاس گرگان و عدم ترک سالن مسابقه پس از اخراج توسط داور از سوی آقای سیدمحمد موسوی بازیکن تیم والیبال سیرجان بود، قرائت گردید. پس از آن نمایندگان باشگاه‌ها برخی مطالب را بیان کردند. با مکالمه تلفنی، آقای سنگدوینی سرمربی باشگاه میزبان با پذیرش رفتار غیر متعارف که از سوی برخی تماشاگرها به وقوع پیوسته بود رفتار متقابل از سوی بازیکن تیم میهمان و برخی کمبودها را به عنوان عامل اصلی رفتار غیر ورزشی از سوی تماشاگرها قلمداد کرد و با استناد به عدم سابقه، تقاضای تخفیف در اعمال جریمه را داشت. از سوی دیگر آقای سیدمحمد موسوی نیز علت عدم ترک سالن را فحاشی و الفاظ رکیک از سوی تماشاگران عنوان نمود که باید افرادی که فحاشی می‌کنند نیز از سالن مسابقه اخراج شوند. تذکر لازم از سوی اعضاء کمیته انضباطی به مدعوین داده شد.

مشروح مذاکرات به شرح مبسوط در صورت‌جلسه کمیته انضباطی مضبوط است. با اعلام ختم رسیدگی، پس از مشورت با اعضاء کمیته انضباطی برای باشگاه پاس گرگان با استناد به بندهای 1 و 3 از ماده 3 و بند 1 ماده 4 آیین‌نامه‌ی انضباطی یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در مسابقه خانگی که تا پایان مسابقات فصل 1402 به حالت تعلیق درمی‌آید، تعیین نمود. همچنین با استناد به بند 2 ماده 3 و بند 2 ماده 4 آیین‌نامه انضباطی برای آقای سیدمحمد موسوی یک جلسه محرومیت از حضور در سالن مسابقه که تا پایان مسابقات لیگ 1402 به حالت تعلیق درمی‌آید، در نظر گرفت. رای صادره قطعی است.»

دیدگاهها