کد خبر : 2001447 | 23 بهمن 1402 ساعت 10:00 | 40.4K بازدید | 36 دیدگاه

او تمدید می‌کند؟

واکنش مشکوک امباپه به درخواست هواداران PSG

600 هوادار پی‌اس‌جی دیروز یکصدا در تمرین پی‌اس‌جی از امباپه خواستند تا قراردادش را تمدید کند و او نیز به آنها واکنش مثبت نشان داد.

واکنش مشکوک امباپه به درخواست هواداران PSG

به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه اخباری در رسانه‌های اسپانیایی و فرانسوی منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه رئال مادرید قصد دارد بار دیگر شانس خود را برای به خدمت گرفتن کیلیان امباپه در پایان فصل جاری امتحان کند، حالا خبر می‌رسد که مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای حفظ ستاره فرانسوی‌ خود دست به کار شده‌‌اند. 

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای تمدید قرارداد امباپه 25 ساله پیشنهادی دو ساله به ارزش 160 میلیون یورو پیشنهاد داده، به امید اینکه بتواند او را متقاعد کند تا پیشنهاد رئالی‌ها را رد کند.

1989986

در این راه پاریس به هوادارانش نیز متوسل شده تا بتوانند روی امباپه و تصمیمش اثر مثبت بگذارند و آنها نیز باشگاه را ناامید نکردند.

بیش از 600 هوادار پاری سن ژرمن دیروز برای تماشای تمرین تیم سه روز قبل از بازی با رئال سوسیداد گرد هم آمدند. امباپه، بیش از همه تشویق شد و یکصدا شعارهای «کیلیان در پاریس بمان» را برای او خواندند. هواداران مشتاقانه از او خواسته‌اند که قراردادش را تمدید کند و امباپه نیز از تشویق‌ها تشکر کرد و با رضایت و لبخند واکنش نشان داد. ژستی که شاید چراغ سبزی به تمدید باشد. 

باید دید امباپه این بار نیز آنها را خوشحال خواهد کرد یا در نهایت به رئال خواهد رفت.

1989987

دیدگاهها