کد خبر : 2001630 | 23 بهمن 1402 ساعت 14:17 | 91.3K بازدید | 96 دیدگاه

به مقصد میلان

جدایی موقت آردا گولر از رئال مادرید

در اسپانیا مدعی شده‌اند رئال قصد دارد آردا گولر را فصل بعد به میلان قرض بدهد.

جدایی موقت آردا گولر از رئال مادرید

به گزارش "ورزش سه"، تنها چهار بازی و 89 دقیقه حضور در زمین برای آردا گولر که برای خرید او 30 میلیون یورو هزینه شد و رئال توانست بارسا را در مسیر جذب او کنار بزند.

1977277

مصدومیت‌های متوالی در شروع کار گولر سبب شد تا او برای اولین بازی رسمی با پیراهن رئال تا سال 2024 صبر کند. ستاره ترکیه‌ای به همین دلیل رقابت برای حضور در ترکیب ثابت رئال را به دیگر ستاره‌های تیم باخت و به ندرت شانس حضور در ترکیب را پیدا می‌کند. رقابت در رئال بسیار شدید است و بعید به نظر می‌رسد که آردا بتواند فصل بعد نیز جایی در ترکیب ثابت رئال داشته باشد.

به همین دلیل رئال ایده قرض دادن او به یک تیم بزرگ اروپایی را بررسی می‌کند. طبق ادعای کادنا سر، تاتنهام، لورکوزن و میلان باشگاه‌هایی هستند که به جذب گولر علاقه نشان داده‌اند و رئال نیز به شکل واضح مشخص کرده که ستاره ترکیه‌ای را تنها به‌صورت قرضی واگذار می‌کند. 

1989684

طبق این گزارش، رئال برنامه دارد تا آردا را در صورت تمایل خود بازیکن به میلان قرض بدهد. باشگاهی که براهیم دیاز را دو سال قرضی در اختیار داشت و باعث پیشرفت او شد. حالا رئال قصد دارد همان برنامه را در مورد گولر پیاده کند. به این امید که بعدها با تجربه و کیفیت بیشتر برگردد.

دیدگاهها