کد خبر : 2003699 | 02 اسفند 1402 ساعت 11:53 | 23.1K بازدید | 32 دیدگاه

واکنش روزنامه‌های اماراتی به جذب عزت‌اللهی:

شباب الاهلی بهترین هافبک دفاعی ایران را خرید

روزنامه‌های اماراتی به خرید جدید شباب الاهلی و جذب سعید عزت اللهی واکنش نشان دادند.

شباب الاهلی بهترین هافبک دفاعی ایران را خرید

به گزارش "ورزش سه"، سعید عزت اللهی روز گذشته با عقد قراردادی رسمی به تیم شباب الاهلی پیوست. بازیکن ملی پوش باشگاه وایله دانمارک که در 6 ماه پایانی قراردادش بود، راهی امارات شد تا برای قهرمان فصل قبل ادنوک لیگ به میدان رود.

روزنامه‌های اماراتی در شماره امروز خود به خرید جدید شباب الاهلی پرداخته‌اند و به صورت گسترده حضور عزت اللهی در این تیم را پوشش داده‌اند.

بولت ذوب آهنروزنامه الخلیج نوشت:

شباب الاهلی موفق شد سعید عزت اللهی هافبک دفاعی ایرانی را به جمع بازیکنان خود اضافه کند و او روز سه شنبه برای پیوستن به شوالیه‌ها، قراردادش را امضا کرد.

1993172

عزت اللهی یکی از بهترین هافبک‌های دفاعی حال حاضر کشورش محسوب می‌شود که اخیراً با تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا در قطر حضور داشت. این بازیکن 27 ساله در تیم وایله دانمارک بازی می‌کرد.

بولت ذوب آهنروزنامه البیان نیز نوشت:

شباب الاهلی مراحل عقد قرارداد با سعید عزت اللهی بازیکن ایرانی تیم وایله دانمارک را تکمیل کرد تا سومین قرارداد شوالیه‌های دبی در فصل نقل و انتقالات زمستانی انجام شود. پس از اینکه این بازیکن با تیم ملی کشورش در جام ملت‌های آسیا در قطر درخشید، انتظار می‌رود این قرارداد قدرت بیشتری به خط هافبک شباب الاهلی بیافزاید.

1993173

سعید (27 ساله) با سابقه حضور در تیم سوم باشگاه اتلتیکو مادرید اسپانیا، سابقه خوبی در رزومه‌اش و حضور در ورزشگاه‌ها را دارد. او همچنین با بیش از یک تیم در لیگ روسیه بازی کرده و تجربیات حرفه‌ای با باشگاه انگلیسی ردینگ داشته است. او برای تیم‌های اوپن بلژیک و الغرافه قطر نیز بازی کرده است.

بولت ذوب آهنروزنامه امارات الیوم نیز به این خبر پرداخت و نوشت:

شباب الاهلی مراحل قرارداد با سعید عزت اللهی بازیکن ایرانی از باشگاه وایله دانمارک را تکمیل کرده است.

عزت اللهی یکی از بهترین هافبک‌های دفاعی حال حاضر تیم ملی ایران به حساب می‌آید و اخیرا به همراه کشورش در جام ملت‌های آسیا در قطر حضور داشت.

1993174

این بازیکن 27 ساله دوران پرمشغله‌ای دارد، زیرا تجربه حضور در تیم سوم اتلتیکو مادرید را داشت، در حالی که برای چند تیم در لیگ روسیه به میدان رفت، او همچنین به صورت حرفه‌ای در ردینگ انگلیس بازی کرد.

دیدگاه‌ها