کد خبر : 2003762 | 02 اسفند 1402 ساعت 16:35 | 21.8K بازدید | 53 دیدگاه

استقلال: اگر تیمی باید نگران داوری باشد، ما هستیم!

باشگاه استقلال نسبت به مصاحبه امروز مدیرعامل ملوان و نگرانی او بابت داوری دیدار فردا واکنش نشان داد.

استقلال: اگر تیمی باید نگران داوری باشد، ما هستیم!

به گزارش "ورزش سه"، مصاحبه صبح امروز مدیرعامل ملوان با یکی از رسانه‌ها، منجر به انتشار جوابیه‌ای از سوی باشگاه استقلال شد. آرش فهمیده در این گفتگو به داور مسابقه اشاره و گفته بود: علی‌اصغر مومنی همان داوری است که سال گذشته در بازی ملوان با تراکتور، اشتباه فاحشی به ضرر تیم ما کرد. دوباره این داور برای بازی ملوان انتخاب شده و ما به شدت نگران داوری بازی فردا با استقلال هستیم. انتظار ملوان این بود که داور قوی‌تری را برای این بازی انتخاب کنند. فی‌البداهه انتخاب چنین داوری برای بازی با استقلال برای ما چالش برانگیز است.

این اظهارات با واکنش استقلال مواجه شده و آبی‌ها نوشته‌اند: باشگاه استقلال در فصل جاری لیگ برتر همواره تلاش کرده شرایطی را به وجود بیاورد که داوران بدون فشار و استرس، با تمرکز بالا قضاوت کنند و نتیجه رقابت‌ها، عادلانه باشد اما متاسفانه برخی باشگاه‌ها از هر اهرمی برای فشار آوردن به داوران استفاده می‌کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است:

در آستانه بازی استقلال و ملوان بندرانزلی، مدیرعامل محترم باشگاه ملوان با انتقاد از انتخاب داور بازی، مدعی شده نگران داوری این بازی است.

این در حالی است که باشگاه ملوان بندرانزلی میزبان بازی است و داور از استان همجوار گیلان یعنی مازندران برای قضاوت بازی انتخاب شده و این شیوه انتخاب، مسبوق به سابقه است.

باشگاه ملوان بندرانزلی در شرایطی خود را نگران داوری بازی فردا نشان می‌دهد که استقلال هفته گذشته در تقابل با نفت آبادان از ناحیه اشتباهات داوری آسیب خورد و اگر تیمی باید نگران داوری باشد، بی شک آن تیم استقلال است اما باشگاه استقلال اعتقادی به اعتراض پیش از بازی و تحت فشار قرار دادن داوران ندارد.

باشگاه استقلال امیدوار است تیم داوری بدون توجه به این فشارها قضاوت عادلانه‌ای داشته باشد و کمیته محترم داوران نیز مراقب این تحرکات باشد.

دیدگاه‌ها