کد خبر : 2004138 | 04 اسفند 1402 ساعت 01:32 | 19.3K بازدید | 37 دیدگاه

ملوان و توقف چهارمین مدعی؛

تارتار مقابل استقلال کوه انگیزه بود! (عکس)

مهدی تارتار انگیزه زیادی داشت تا به وعده خود در مورد توقف استقلال جامه عمل بپوشاند.

تارتار مقابل استقلال کوه انگیزه بود! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملوان انزلی در حالی استقلال را متوقف کرد که مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی گفته بود که این تیم از استقلال امتیاز خواهد گرفت.

او که از پیروزی مقابل سپاهان و تساوی برابر تراکتور و پرسپولیس انگیزه گرفته بود و شاگردانش با اعتماد به نفس راهی زمین شده بودند، ابتدا از حریف پیش افتاد اما دو دقیقه بعد دروازه خود را باز شده دید.

1993823

با این حال ملوان با نمایشی سزاوارانه استقلال را زمین‌گیر کرد و توانست با این یک امتیاز به رتبه چهارم صعود کند و شانس رقابت با سایر مدعیان را داشته باشد.

این در حالی است که دیدار با استقلال، تجربه خاصی برای مهدی تارتار بود. او که همیشه در مقابل تیم‌های سرخابی زیر فشار هواداران تیم مقابل قرار دارد، این فصل توانست هر دو تیم را متوقف کند تا به مرد موفق برابر آنها تبدیل شود.

نکته جالب اینکه ملوانی‌ها اعتقاد داشتند که در نیم فصل اول هم می‌توانستند از استقلال امتیاز بگیرند و این بهترین فرصت برای اثبات این ادعا بود و آنها توانستند این امتیاز را از استقلال بگیرند.

1993824

البته باتوجه به نزدیکی تیم‌ها در بالای جدول، ملوان رقابت سختی برای قرارگرفتن در نیمه بالای جدول خواهد داشت، چرا که علاوه بر چهار تیم پرستاره، تیم‌های گل‌گهر، ذوب‌آهن، آلومینیوم شمس‌آذر نیز مدعی خواهند بود.

عکس: یاسین رحمان

دیدگاه‌ها