کد خبر : 2004506 | 05 اسفند 1402 ساعت 23:06 | 8.7K بازدید | 19 دیدگاه

بایرن ۲-۱ لایپزیش: ادامه تلاش‌های کین برای کسب جام!

بایرن مونیخ با درخشش هری کین ۲-۱ لایپزیش را شکست داد.

بایرن ۲-۱ لایپزیش: ادامه تلاش‌های کین برای کسب جام!

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان توماس توخل پس از سه باخت پیاپی در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آلیانز آرنا برابر لایپزیش قرار گرفتند و در حالی‌که این دیدار هم تا دقایق پایانی با نتیجه ۱-۱ دنبال می‌شد، با گل زیبای هری کین سه امتیاز بازی را کسب کردند.

ویدئو: 325630

باواریایی‌ها برخلاف سه بازی گذشته در این دیدار سرحال بودند و بازی را بهتر از مهمان آغاز کردند. در دقیقه ۵ ضربه سر هری کین را بلازویچ به زیبایی نصیب خود کرد.

در ادامه میزبان صاحب توپ و میدان بود و به لایپزیش اجازه نمی‌داد مالکیت را به دست بگیرد. با این حال خود بایرن هم موقعیتی خلق نکرد و بازی بدون اتفاق و هیجان خاصی در جریان بود.

در دقیقه ۳۴ روی همکاری موسیالا و سانه، وینگر آلمانی در موقعیت عالی‌ای قرار گرفت اما دروازه‌بان حریف با یک خروج عالی مانع پیشروی او شد.

لحظاتی بعد ضربه سر کین روی سانتر مولر با اختلاف نسبتاً کمی از بالای دروازه راهی اوت شد تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم را هم بایرن بهتر آغاز کرد. پس از تلاش‌های مکرر، در دقیقه ۵۶ موسیالا توپی را به کین در سمت چپ محوطه جریمه رساند. مهاجم انگلیسی شوتی دقیق را روانه سمت مخالف دروازه کرد و موفق شد بازی را ۱-۰ کند.

1994452

در دقیقه ۶۱ ششکو با پاس زیبای هنریش در موقعیتی عالی قرار گرفت اما ضربه چیپ او در مقابل دروازه را نویر به شکلی فوق‌العاده مهار کرد.

لایپزیش در ادامه بازی در دست گرفت و در دقیقه ۷۰ توانست گل مساوی را به ثمر برساند. شوت ششکو در محوطه جریمه با برخورد به گورتزکا منحرف و تبدیل به گل شد.

1994451

پس از این گل بایرن دوباره صاحب توپ و میدان شد. در دقیقه ۸۰ کین در مقابل دروازه با یک ضربه سر می‌توانست دروازه را باز کند اما توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه راهی اوت شد.

بازی در ادامه بدون موقعیت خاصی در جریان بود و همه تصور می‌کردند که با نتیجه مساوی به اتمام می‌رسد تا اینکه در دقیقه ۱+۹۰ هری کین با پاس چوپوموتینگ با یک والی فوق‌العاده دروازه بلازویچ را برای بار دوم باز کرد.

1994450

در ادامه شاهد اتفاق دیگری نبودیم و این دیدار جذاب با پیروزی ۲-۱ بایرن مونیخ خاتمه یافت. آنها با این پیروزی ۵۳ امتیازی شدند و فاصله ۸ امتیازی با صدر جدول را حفظ کردند.

دیدگاه‌ها