کد خبر : 2006153 | 13 اسفند 1402 ساعت 00:05 | 47.2K بازدید | 45 دیدگاه

بی‌سابقه: رئال مادرید برای بازی با والنسیا لباس نداشت!

رئال مادرید به دلیل اینکه هیچ یک از سه پیراهن این فصلش از نظر رنگ برای بازی مقابل والنسیا مناسب تشخیص داده نشد، مجبور شد از لباس بنفش فصل قبل استفاده کند.

بی‌سابقه: رئال مادرید برای بازی با والنسیا لباس نداشت!

به گزارش "ورزش سه"،  رئال مادرید امشب در مهمترین بازی هفته لالیگا در ورزشگاه مستایا میهمان والنسیا است. این دیدار قبل از آغاز هم حاشیه‌های زیادی داشت چرا که هواداران والنسیا در خارج از زمین مسابقه در اعتراض به مستند جدید و در حال ساخت که نتفلیکس از زندگی وینیسیوس که در آن هواداران والنسیا به نژادپرستی متهم شده‌اند، دست به شعارهای توهین آمیز و اعتراضی علیه رئال زدند.

در دیگر حاشیه این دیدار، رئال مادرید مجبور شده از یکی از پیراهن‌های فصل گذشته خود در این دیدار استفاده کند. به گزارش مارکا، مقامات لالیگا هیچ یک از ترکیب‌های پیراهن، شلوار و جوراب رئال مادرید را برای بازی امشب مجاز ندانسته‌اند. بنابراین آنها این اقدام بی سابقه را انجام داده‌اند و با لباس بنفش یاسی فصل گذشته خود به میدان رفته‌اند.

1997068

طبق معمول لباس اول تیم مادریدی کاملا سفید با خطوط زرد روی شانه‌ها است. کیت دوم آبی تیره با راه راه‌های سه رنگ است و سومی تقریبا مشکی بوده که در آن جزئیات طلایی به کار رفته است. هر سه مورد دارای جزئیاتی مشابه با پیراهن والنسیا تشخیص داده شده است.
جالب اینجاست که لباس امشب بازیکنان رئال مادرید، همان لباسی است که فصل گذشته در مستایا به تن داشتند. دیداری که به خاطر توهین‌های نژادپرستانه به ونیسیوس در ورزشگاه خانگی والنسیا به جنجال کشیده شد.

دیدگاه‌ها