کد خبر : 2006662 | 15 اسفند 1402 ساعت 00:07 | 24.8K بازدید | 8 دیدگاه

حریفمان یکی از بهترین تیم‌های آسیا بود؛

کرملاچعب: چاره‌ای نیست، من مارکوپولوام!

رضا کرملاچعب می‌گوید بازیکنان نفت و گاز گچساران قصد داشتند توانایی‌های خود را به رخ پرسپولیس بکشند.

کرملاچعب: چاره‌ای نیست، من مارکوپولوام!

به گزارش "ورزش سه"، رضا کرملاچعب که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد، امروز روی نیمکت نفت و گاز گچساران حضور داشت. او پس از پایان این بازی اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوبی بود. ما آمدیم که توانایی خودمان را به رخ حریف بکشیم اما می‌دانید که تیم مقابل، پرسپولیس است و پرسپولیس هم همیشه یکی از بهترین تیم‌‌های آسیاست.

او که در سال‌های اخیر تیم‌های زیادی عوض کرده است، در این باره توضیح داد: به قول خودتان گفته بودید مارکوپولو. چاره‌ای نیست و فوتبال است و ما هم هر سال یک طرف هستیم. شرایطم در تیم نفت و گاز گچساران خوب است و تازه اضافه شده‌ام. ان‌شاءالله بتوانم توانایی‌هایم را نشان بدهم.

ویدئو: 326436

کرملاچعب درباره صحبت‌هایی که ابتدای فصل درباره حضورش در لیگ برتر مطرح بود، گفت: من اول فصل زود تصمیم‌ گرفتم و قراردادی بستم که بعد از آن پیشنهاد پیکان را داشتم و یک جورهایی قرارداد داخلی هم بستم، اما طبق شرایطی که داشتم و قراردادی که با چادرملو بسته بودم، نتوانستم آنجا قرارداد ببندم و کمی اذیت شدم. به خاطر آن مسائل مجبور شدم حتی چادرملو را هم بیخیال شوم.

او در واکنش به اینکه آیا مربیان از چهره او ایراد نمی‌گیرد، گفت: کلا گیر می‌دهند. گیر دادن در ذات انسان است. من راحتم اما اگر شما ناراحتید بزنم (با خنده). به قرآن اصلا وقتی برای موهایم نمی‌گذارم و ذاتا همین است.

دیدگاه‌ها